Zynga pradeda prekybą Farmville, Mafia Wars ir YoVille dovanų kortelėmis

Didžiausias socialinių žaidimų kompanija http://www.airmaxrunningsneaker.com pradėjo prekybą savo žaidimų Farmville, YoVille ir Mafia Wars dovanų kortelėmis (dar planuojama prekiauti Zynga Poker kortelėmis). Kortelės kainuoja po 10 ir 25 dolerius ir jų galima įsigyti didžiausiuose Amerikos prekybos tinkluose GameStop, 7-Eleven, Target, Best Buy (kortelėmis prekiaujama ir ) – apie 150 tukstančių prekybos vietų. ray ban aviators Kortelės turi nutrinamą sluoksnį, visai kaip loterijos bilietai, po kuriuo atspausdintas unikalus kortelės numeris. Įvedus numerį internete, gaunama žaidimo valiuta, kurią paprastai žaidžiant labai sunku gauti, tad greičiau yra

nusipirkti. Pavyzdžiui populiariausiame pasaulyje žaidime Farmville už 10 dolerių galima gauti 55 vietinės valiutos pinigėlius (farm cash), o už 25 dolerius – 145. Mafia Wars žaidime už 10 USD duodami 42 “patirties taškai” (skill points), kurie naudojami stipresniems ginklams pirkti. Vietinės virtualios valiutos prekyba sudaro didesniąją dalį kompanijos šimtamilijoninio pelno. http://www.oakleyeyewear2015.com Paprastai žaidimo valiuta prekiaujama tik elektroniniu būdu atsiskaitant PayPal, kreditinėmis kortelėmis ir kitomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Neseniai prie atsiskaitymo būdų prisidėjo ir mikro-mokėjimų sistema . Šis kompanijos žingsnis aiškiai parodė, kad Zynga susirūpino ir jaunesniais vartotojais, kurie dar neturi galimybės atsiskaityti už happen to be busy bees after unveiling a brand new partnership with Williams Interactive LLC, although also sealing the offer when buying 19 in the Gala Barrier Group Ltd. vietinę valiutą savo kortele. Tokia verslo praktika nėra nauja, nes ne per seniausiai pagrindinis Zynga konkurentas Playdom išleido dovanų korteles savo žaidimams Mobsters 2 ir Sorority Life, kurie neturi tiek daug vartotojų kaip Mafia Wars ir YoVille. air max 90 Šis žingsnis turėtų dar labiau padidinti Zynga pelnus. Jau dabar kompanija yra 2 pagal dydį PayPal klientas (), kompanija vertinama 1-1,5 milijardo JAV dolerių. http://www.airmaxrunningsneaker.com Apie autorių: Nors pagrindinis Mariaus domėjimosi objektas yra socialiniuose tinkluose, o uždarbis – informacinių pokerio resursų kūrimas, jis taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis. Marius taip pat dirba su nauju verslo naujienų ir video portalu http://www.airjordansneakerretro.com.

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *