Windows-Phone-MarketPlace-20120228

Windows Phone App Camp: Kaunas ir Vilnius

Prieš keletą dienų baigėsi „Microsoft Lietuva“ organizuotas „Windows Phone programėlių konkursas 2012“. Konkursas susilaukė nemažo susidomėjimo tarp Lietuvos mobiliųjų technologijų programuotojų ir studentų. Konkurso metu buvo pateiktos net 23 programėlės ir žaidimai. Į „Windows Phone Marketplace“ buvo patalpinta net 19 lietuviškų programėlių ir žaidimų. Tai buvo vienos pirmųjų programėlių ir žaidimų „Windows Phone Marketplace“.

Toks programuotojų susidomėjimas ir kitos naujienos susijusios su „Windows Phone“ operacinę sistema skatina generuoti naujas idėjas ir siekti naujų tikslų.

Šį kartą „Microsoft Lietuva“ pristato renginį orientuotą daugiau į studentų auditoriją – „Windows Phone App Camp“. Šis renginys apims du miestus: Kauną ir Vilnių. Pasirinktas ir kitoks renginio formatas: kiekvienam mieste renginys vyks dvi dienas ir jo metu studentams „Windows Phone“ gudrybes ir „Metro“ dizaino principus atskleis patyrę mentoriai. Jų padedami konkurso dalyviai generuos programėlių ir žaidimų idėjas, projektuos jų prototipus bei kurs programėles ir žaidimus.

Balandžio 14 – 15 dienomis „Windows Phone App Camp“ vyks Kauno technologijos universitete (Studentų g. 50, Kaunas). Planuojama, jog Kaune studentai-programuotojai galės kurti programėles ir žaidimus visą naktį. Šis renginys bus vienas iš KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybės organizuojamo festivalio „InfoShow 2012“ dalių.

„Windows Phone App Camp“ finišuos Vilniuje, balandžio 21 – 22 dienomis. Vilniaus turas vyks „Microsoft Lietuva“ biure (Šeimyniškių g. 3, Vilnius). Vilniuje savo žiniomis planuoja dalintis „Tag of Joy“ komanda – broliai Šarūnas ir Žilvinas Ledai. Vilniaus renginys taip pat yra VU Matematikos ir informatikos fakulteto studentų festivalio „MIDI 2012“ dalis.

„Windows Phone App Camp“ kviečiame dalyvauti visus moksleivius ir studentus, kurie turi idėjų programėlėms ar žaidimams, programavimo žinių ar noro jų įgyti. Konkurso metu Jūs netik įgysite naujų žinių, tačiau galėsite pasivaržyti su kitais studentais ar studentų komandomis. Visos sukurtos programėlės ir žaidimai bus įkelti į „Windows Phone Marketplace“.

Konkurso dalyviai varžysis dėl puikių „Microsoft Lietuva“, „Nokia Lietuva“, „AdDuplex“ ir kitų rėmėjų įsteigtų prizų. Komisijos nariai kiekviename etape rinks geriausią programėlę, geriausią žaidimą ir vieną finalininką. Kauno ir Vilniaus finalininkai varžysis tarpusavyje dėl puikių Nokia Lumia telefonų kiekvienam komandos nariui. Taip pat, kiekviena „Windows Phone App Camp “ komanda dalyvė gaus dovanų reklamų parodymų „AdDuplex“ tinkle.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite: http://www.wpappcamp.eu.

O jeigu dar neesate bandę programuoti „Windows Phone“ platformai – ne bėda, tinklalapyje yra pilna informacijos, kaip išmoki kurti programėles ir žaidimus „Windows Phone“ platformai. Taip pat, renginio metu bus galima pasikonsultuoti su mentoriais, kurie skaitys pranešimus ir padės išspręsti iškilusias problemas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *