GW55_main2_white

Vandeniui, dulkėms ir sutrenkimams atspari „Sony Handycam“ vaizdo kamera – pramogų gamtoje mėgėjams

Funkcionali GW55VE kamera atlaiko panirimą į 5 metrų gylį iki 60 minučių, kritimą iš 1,5 metro aukščio ir yra apsaugota nuo dulkių poveikio.

  • „Exmor R“ CMOS jutiklis fiksuoja vaizdą „Full HD“ raiška 50p ir daro tai kokybiškai net ir blausioje šviesoje
  • Plačiakampis „G Lens“ objektyvas, galintis optiškai priartinti iki 10 kartų (atitinka 29,8 – 298 mm židinio nuotolį 35 mm sistemoje)
  • Optinis vaizdo stabilizatorius „SteadyShot“ su „Active Mode“ padeda išlaikyti aiškų vaizdą, kai filmuojama einant arba priartinant vaizdą
  • Iki 20,4 MP. taškų nuotraukos
  • „Intelligent Auto“ automatiškai priderina kameros nustatymus
  • 7,5cm (3 colių) „Xtra Fine LCD“ jutiklinis ekranėlis

Kuo smagesnės, ekstremalesnės akimirkos pramogaujant gamtoje, tuo didesni iššūkiai laukia norint jas įamžinti. Naujoji „Sony“ vaizdo kamera „Handycam GW55VE“ yra pritaikyta tokiems nuotykiams – ji yra atspari panardinimui į vandenį iki 5 metrų gylio, dulkėms ir sutrenkimams, krentant iš 1,5 metro aukščio. Ją galima pasiimti į paplūdimį, baidarių žygį, stovyklaujant prie ežero ir nesibaiminti dėl jos saugumo, jeigu ji išsprūs iš rankų, aplies prapliupęs lietus, ar įkris į vandenį filmuojant traukiamą žuvį.

Nuotykiams sutvirtinta „Handycam GW55VE“ yra prikimšta pažangių technologijų, įrašanti aiškiai ir kokybiškai „Full HD“ raiškos vaizdą bet kurioje situacijoje.

„Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklis užfiksuoja puikaus detalumo ir trikdžių neiškraipytus vaizdus net ir blausioje šviesoje. Įmontuotas „Sony“ sukurtas „G Lens“ objektyvas (29,8 – 298 mm židinio nuotolis pagal 35 mm sistemą) aprėpia ir plačius peizažus, scenas, ir optiškai priartina vaizdą iki 10 kartų, kad padėtų įamžinti jaudinančius vaizdus iš labai arti. O skaitmeninio priartinimo funkcija padeda pasiekti dar toliau ir vaizdą pritraukia 17 kartų. Tuo tarpu „By Pixel Super Resolution“ apdorojimo funkcija rūpinasi, kad įamžinti kadrai būtų aiškūs ir detalūs.
„Handycam GW55VE“ pritaikyta dinamiškam filmavimui vaikščiojant ar smarkiai priartinus – vaizdas išlieka aiškus dėl optinės „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo sistemos su „Active Mode“, kuri kompensuoja rankų krestelėjimus.

Pirmą kartą „Handycam“ kamerų serijoje įdiegta „Intelligent Sweep Panorama“ – panoraminio vaizdo filmavimo funkcija padės įamžinti itin plačias scenas. Tereikia paspausti užrakto mygtuką ir „perbraukti“ kameros objektyvu per visą sceną. Naudodama veidų ir judesio aptikimo mechanizmus, „Handycam“ pasirūpins, kad judantys žmonės ir daiktai panoraminiame vaizde atrodytų natūraliai.
„Self Portrait Timer“ – autoportreto uždelstas fotografavimas – kita naujovė „Handycam“ kameroje. Ji padės nufotografuoti save ir savo draugus tinkamoje kompozicijoje ir ryškiai. Dėl veidų atpažinimo funkcijos, „Handycam GW55VE“ užtikrina visus portretus be jokių pusiau nukirptų galvų.

Nežinant, kaip išspausti maksimumą iš situacijos, padės „Intelligent Auto“ funkcija, atpažįstanti iki 99 skirtingų scenų tipų ir suderinanti kameros nustatymus geriausiems rezultatams.
Kad nuotykiai ir vietos nesusimaišytų, „Handycam GW55VE“ yra integruotas GPS, kuris fiksuoja visų nuotraukų, vaizdo įrašų geografines koordinates. Jutikliniame 7,5cm dydžio „Xtra Fine LCD“ ekranėlyje galima pasitikslinti savo vietą. O grįžus po kelionių, visus vaizdus peržiūrėti internetiniuose žemėlapiuose.

Naująja „Handycam GW55VE“ kamera Lietuvoje bus pradėta prekiauti 2012 m. birželį. Rekomenduojama kaina – 2000 Lt.

Techninės savybės

HDR-GW55VE
Įrašo formatai HD: MPEG4-AVC/H.264 AVCHD suderinamas su 2.0 versija

(SD: MPEG2-PS)

Vaizdo įrašo raiška HD:1920×1080/50p (PS); 50i (FX,FH); 1440×1080/50i (HQ,LP)

(SD:720×576/50i)

Vaizdo jutiklis 1/3.91 tipo (4.6mm) „Exmor R“ CMOS
Didžiausias nuotraukos dydis 20,4 mln. taškų 16:9 (6016×3384)
Objektyvas „Sony G Lens“ 3,2 – 32,0 mm (atitinka 29.8 – 298 mm židinio nuotolį 35mm sistemoje) / F1.8 – F3.4
Priartinimas 10x (optinis priartinimas)

17x (išplėstasis priartinimas)

120x (skaitmeninis priartinimas)

Vaizdo stabilizavimas Optinė „SteadyShot“ su „Active mode“
LCD 7,5 cm „Xtra Fine LCD“ ekranas (921K taškelių) 16:9 formato
Atminties kortelė „Memory Stick Micro“ ir suderinamumas su „Micro SD/SDHC“
Dydis (PxAxS) Maždaug 32,2 mm x 105,5 mm x 70,2 mm (su pridedamu akumuliatoriumi)
Masė Maždaug 188 g (be akumuliatoriaus)

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *