7837203202_0f3409d344

Unikalioji „Logitech“ klaviatūra – tokia patvari, kad atlaikys net skalbimą

Šiandien „Logitech“ pristatė netradicinę vandeniui atsparią kompiuterio klaviatūrą „Logitech Washable Keyboard K310“, kurią galima išplauti ir taip išvalyti nuo dulkių ir nepageidaujamų apnašų. Be to, kaip ir kitos „Logitech“ klaviatūros, ji išsiskiria patogiu mygtukų išdėstymu bei glotniu, plonu profiliu.

„Logitech Washable Keyboard K310“ gali būti daug kartų „skalbiama“ rankomis, ją galima panardinti į 28 cm gylį (išskyrus USB laido dalį). Korpuse padarytos vandeniui išbėgti skirtos ertmės leidžia šią klaviatūrą greitai išdžiovinti. Simboliai ant mygtukų yra atspausdinti lazeriu ir padengti nuo ultravioletinių spindulių apsaugančia danga, todėl jie išliks nepakitę ilgą laiką, o patys klaviatūros mygtukai gali atlaikyti iki 5 mln. paspaudimų. Tad ši „Logitech“ klaviatūra gali atlaikyti ir skalbimą, ir intensyvų darbą.

„Mes visi esame patyrę išgąsčio akimirką, kai kavos puodelio ar gėrimo butelio turinys išsipila ant klaviatūros“, – sako „Logitech“ kompiuterio pelių ir klaviatūrų padalinio vyresnioji direktorė Sophie Le Guen. – Kadangi gyvenime nutinka neplanuotų dalykų nepriklausomai nuo to, kiek jų saugotumeisi, „Logitech“ sukūrė klaviatūrą „Logitech Washable Keyboard K310“, kuri po kiekvieno tokio netikėto įvykio atrodys ir veiks kaip nauja“.

Logitech Washable Keyboard K310

Naujoji „Logitech“ klaviatūra, išsiskirianti patogumu ir patvarumu, yra puikus kompiuterio ir darbo vietos priedas. Ji turi funkcinius mygtukus, atskirą mygtukų su skaitmenimis dalį, yra suderinama su „Windows XP“, „Windows Vista“ ir „Windows 7“ operacinėmis sistemomis. Naudojantis 12 greitųjų mygtukų galima vos vienu spustelėjimu pasiekti interneto naršyklę, el. paštą, žaidimus, garsumo nustatymus ir kitas funkcijas. Kad būtų dar paprasčiau, šiai klaviatūrai nereikia diegti papildomų tvarkyklių ir jos konfigūruoti – ją užtenka išimti iš pakuotės, prijungti prie kompiuterio ir dirbti galima pradėti nedelsiant.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Washable Keyboard K310“ Europos rinkoje pasirodys spalio mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 39,99 euro (apie 138 litai).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *