Twitter paleidžia savo URL trumpintuvą

Twitter paleidžia savo nuosavą ilgų nuorodų trumpintuvą Twt.tl. Šis trumpintuvas kol kas bus naudojamas tik asmeninėmis žinutėmis siunčiamoms ilgoms nuorodoms trumpinti, siekiant kovoti su virusinėmis programomis ir duomenų vagystėmis – phishingu. Nors šis URL trumpintuvas veikė nuo pat Twiterio sukūrimo pradžios 2008 metais, kompanijos Saugumo skyriaus inžinieriai tokį kovos su šiukšlintojais ir internetiniais nusikaltėliais įrankį . Kokios technologijos bus naudojamos analizuoti nuorodoms ir skenuoti nuo galimų virusinių programų (malicious software), nepranešama. kol kas yra tik testuojamas. http://www.oakleyeyewear2015.com Pačiose žinutėse numatytasis URL trumpintuvas ir toliau išlieka populiariausiasis Bit.ly, tačiau interneto bendruomenė sunerimo, kad ir jis gali būti pakeistas Twiterio trumpintuvu Twt.tl. Aišku, geriems marketingo specialistams,

kurie Aquarius sign belongs to group of the active zodiac signs, especially it concerns his mental organization: people, born under the Aquarius star, are easily excited; they often lose self-control, and feel uneasy for a long time because of the trifles. neužsiima šiukšlinimu, virusinių programėlių platinimu, tai nieko nereiškia, tačiau interneto nusikaltėliai turės pasistengti labiau. air jordan 1 Savo URL trumpintuvus turi ir Google (goo.gl) bei Facebook (fb.me). http://www.airjordansneakerretro.com Apie autorių: Nors pagrindinis Mariaus domėjimosi objektas yra socialiniuose tinkluose, o uždarbis – informacinių pokerio resursų kūrimas, jis taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis. Marius taip pat dirba su nauju verslo naujienų ir video portalu “ray ban clubmaster.

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *