InfoSA komandai teikiami prizai

Telecentro užduotį sprendę studentai atstovaus Lietuvai EBEC regionų varžybose

Europos techniškųjų universitetų inžinerinėse varžybose „EBEC Kaunas“ Telecentro pateiktą užduotį sėkmingiausiai įvykdžiusi komanda „InfoSA“ tapo viena iš dviejų pagrindinių nugalėtojų ir atstovaus Lietuvai regionų turnyre Sankt Peteburge (Rusijoje).

Techninių ir socialinių gebėjimų mūšius Lietuvoje organizavo tarptautinės studentų organizacijos BEST atstovybė. Finalinis renginys vyko Kauno technologijos universitete vasario 21 d. Varžybų dalyviai iš spausdintuvų gamino vėjo jegaines, kūrė dėžučių dizainus, formavo Lietuvos elektros enegetikos sistemos viziją, kūrė algoritmus ir net ieškojo spragų detalių gamyboje.

Telecentro užduotį vykdžiusios komandos turėjo pasiūlyti universalų algoritmą, leidžiantį kuo tiksliau nustatyti belaidžio terminalo (išmaniojo telefono, kompiuterio, kompiuterio USB modemo ar kito įrenginio, pritaikyto WiFi, GSM, 3G ar WiMAX technologijoms) naudotojo buvimo vietą lauke ir patalpose. Buvo tikimasi realių techninių sprendimų ir jų taikymo versle koncepcijos.

Telecentro Strategijos ir inovacijų grupės inžinieriaus Antano Vindašiaus vertinimu, studentai buvo originalūs ir kūrybingi, jie ne tik pasidomėjo viešai prieinama informacija, bet ir pasiūlė naujų idėjų, įsigilinę į techninius sprendimus nepamiršo rinkodaros aspektų.

Telecentras linki komandai „InfoSA“ puikiai pasirodyti ir kitame tarptautiniame varžybų etape.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *