tele2

Sutrikimai „Tele2“ 3G tinkle bus pašalinti vėliausiai šiąnakt

Šiandien po programinės įrangos atnaujinimo sutriko „Tele2“ trečiosios kartos (3G) ryšio tinklo veikla.

Tuo tarpu bendrovės antrosios kartos (GSM) tinkle ryšys veikia be sutrikimų. Jo vartotojai ir toliau gali naudotis visomis ryšio paslaugomis: skambinti ir siųsti žinutes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, naudotis tarptinkliniu ryšiu, naršyti mobiliuoju GPRS ir EDGE internetu.

Šiuo metu bendrovės specialistai drauge su sistemą atnaujinančios įmonės „Nokia Siemens Networks“ ekspertais šalina gedimus. Numatoma, kad visi trikdžiai bus galutinai pašalinti naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį arba anksčiau.

„Atsiprašome vartotojų ir apgailestaujame dėl nepatogumų, kuriuos jie buvo priversti patirti. Užtikriname, kad mūsų specialistai visomis pajėgomis sprendžia nesklandumus ir daro viską, kad įprastos paslaugos būtų atnaujintos kuo greičiau“, – sakė Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *