Logitech Wireless Touchpad

Su naujuoju „Logitech Wireless Touchpad“ kompiuterį galima valdyti įvairiais pirštų judesiais liečiant jutiklinę aikštelę

„Logitech“ pristatė belaidį daugiataškio lietimo jutiklinį valdiklį „Logitech Wireless Touchpad“, kuriuo, prijungus jį prie kompiuterio, galima patogiai ir lengvai įvairiais gestais ir pirštų judesiais naršyti internete.

Logitech Wireless Touchpad

Dėl „Logitech Wireless Touchpad“ įdiegtos daugiataškio lietimo technologijos ir paprastais pirštų judesiais pagrįsto valdymo naudojimasis kompiuteriu yra patogesnis ir paprastesnis. Dideliame lietimui jautriame paviršiuje yra užtektinai vietos pirštams. Be to, įtaisas yra belaidis, todėl nevargins laidų raizgalynė. Tereikia padėti „Logitech Wireless Touchpad“ ant stalo ar kito bet kokio plokščio paviršiaus, į kompiuterio USB lizdą įjungti mažytį „Logitech Unifying“ imtuvą ir valdiklis bus paruoštas naudojimui. Patogu tai, kad šį miniatiūrinį imtuvą galima taip ir palikti įjungtą USB lizde – jis netrukdys, bei prie jo galima prijungti iki 5 kitų suderinamų įtaisų.

„Logitech Wireless Touchpad“ yra puikus priedas žmonėms, kurie nori internetą naršyti patogiau ir smagiau, – teigė Rory Dooley, „Logitech“ vyresnysis viceprezidentas ir valdymo įtaisų padalinio vadovas. – Juo galima lengvai sklaidyti interneto tinklalapius ir peržiūrėti ilgus puslapius. Dėl to naršyti yra lengviau nei kada iki šiol.“

„Logitech Wireless Touchpad“ daugiataškio lietimo valdyme numatyti iki 4 pirštų judesiai bei stuktelėjimai, kuriais galima slinkti puslapius, perjungti skyrelius ir programas. Pažangi 2,4 GHz belaidžio ryšio technologija pašalina vėlinimą, trikdžius ir interferenciją. Įtaiso baterijos energijos pakanka ilgam – iki 4 mėnesių veikimo, o LED indikatorius įspės, kada valdiklis yra įjungtas ir kada jo baterija baigia išsikrauti.

Kaina ir prekybos pradžia

„Logitech Wireless Touchpad“ valdiklio Europos parduotuvėse tikimasi sulaukti šį mėnesį, o jo rekomenduojama mažmeninė kaina siekia 49,99 euro (apie 173 litus). Daugiau informacijos – interneto svetainėje www.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *