miCoach SPEED_CELL

Sportuoti padės „išmanieji“ treneriai

Vienos populiariausių sporto šakų – futbolo entuziastai nuo šiol galės savo sportinius duomenis palyginti su garsiausių pasaulio futbolininkų atliekamų sprintų skaičiumi, bėgimo tempu bei kitais parodymais ir taip simboliškai mesti jiems iššūkį virtualioje erdvėje. Sportinės avalynės ir drabužių gamintoja „Adidas“, neseniai pasiūliusi rinkai lengviausius pasaulyje futbolo batelius, pristatė treniruočių programą „miCoach SPEED_CELL™“ bei išmaniesiems prietaisams skirtą programėlę „miCoach Football“, kuri sujungs realias ir virtualias sporto erdves bei padės tobulinti sportininkų asmeninius rezultatus.

Pasak „Adidas“ pardavimų vadovės Lietuvai Gintarės Aleknienės, profesionalūs futbolo žaidėjai, tobulindami žaidimo kokybę jau seniai turi galimybes analizuoti tiek bendrą komandos statistiką, tiek ir savo asmeninio pasirodymo aikštėje rezultatus. Nuo šiol modernių technologijų pagalba išmatuoti savo žaidimo produktyvumą gali kiekvienas norintis.

Išmanusis asmeninis treneris „miCoach SPEED_CELL™“ pritvirtintas prie sportinių batų fiksuoja atleto judesius 360° kampu ir matuoja pagrindinius sportinius duomenis, įskaitant vidutinį ir didžiausią greitį, sprintų skaičių, bendrą atstumą, aukšto intensyvumo lygio atstumą, bendrą žingsnelių skaičių ir bėgimo tempą. Vidinė prietaiso atmintis fiksuoja ir kaupia iki septynių valandų duomenis bei belaidžiu ryšiu persiunčia šiuos duomenis į „iPhone®“, „iPod touch®“, „MAC“ arba asmeninį kompiuterį.

Ši treniruočių programa sinchronizuota su išmaniesiems prietaisams skirta „MiCoach Football“ programėle, kuri renka ir vizualizuoja duomenis. Asmeninius duomenis galima analizuoti ir lyginti ne tik su savo draugų pasiekimais, bet ir geriausių pasaulio futbolininkų rezultatais. Sportininkai gali naudoti aikštėje užfiksuotus statistinius duomenis norėdami sustiprinti savo virtualaus veikėjo („avataro“) jėgas „miCoach Football mini“ žaidime. Kuo daugiau atletas treniruojasi arba žaidžia, tuo geresni jo personažo („avataro“) rezultatai mini žaidime.

Naujoji programėlė yra nemokama, o jos instrukcijas įgarsina vienas geriausių pasaulyje atakuojančių dešiniojo šono gynėjų Danielis Alvesas, kuris, be kita ko, dar ir padrąsina sportininkus motyvuojančiomis žinutėmis. Programa leidžia atletams dalintis savo statistiniais duomenimis per socialinius tinklus arba įkeliant juos į specialiai tam skirtą interaktyvią internetinę treniruočių sistemą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *