HX20_range1

„Sony“ technologiniai pasiekimai įvertinti net penkiais EISA apdovanojimais

Pelniusi penkis prestižinius Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) apdovanojimus bendrovė „Sony“ įrodė savo pranašumą skaitmeninės fotografijos ir namų pramogoms skirtų technologijų srityse. 2012-2013 m. EISA apdovanojimai „Sony“ buvo skirti šiose kategorijose: Europos veidrodinis fotoaparatas („a SLT-A57“), Europos aukštesnės klasės fotoaparatas („Cyber-shot DSC-RX100“), Europos kelioninis fotoaparatas („Cyber-shot DSC-HX20V“), Europos trimatis televizorius („BRAVIA KDL-55HX850“) ir Europos aukštos klasės namų kino projektorius („VPL-VW1000ES“).

Europos veidrodinis fotoaparatas 2012-2013 m. – „a SLT-A57“

Sony a SLT-A57

Šis fotoaparatas nepaliks abejingo nei fotografijos pradinuko, nei pažengusio entuziasto – tai aukšto lygio stilingas fotoaparatas už prieinamą kainą. Dėl perregimo veidrodžio technologijos „Translucent Mirror Technology“ jis išsiskiria įspūdinga fotografavimo sparta ir gali daryti 12 nuotraukų per sekundę nuolatinio autofokusavimo režime. Taip fotografuojamą objektą visą laiką galima išlaikyti fokuse ir lengvai fiksuoti greitai judančius ar buvimo vietą keičiančius objektus net ir su maksimaliu priartinimu. Šiame fotoaparate esanti portretinio fotografavimo funkcija „Auto Portrait Framing“ leidžia fotografuoti kaip profesionalui – ji automatiškai užfiksuoja veidą ir parenka geriausias nuotraukos proporcijas.

EISA vertinimo komisijos komentaras: „Sony a SLT-A57“ – tai 16 mln. taškų raiškos perregimo veidrodžio technologija paremtas fotoaparatas su įspūdingomis charakteristikomis, ypač tokioje kainų kategorijoje. „Sony a SLT-A57“ yra puikus įrankis fotografavimo entuziastui-naujokui, o jo technologinė bazė suteikia papildomo potencialo tiek vartotojui, tiek gamintojui“.

Europos aukštesnės klasės fotoaparatas 2012-2013 m. – „Cyber-shot DSC-RX100“

Sony Cyber-shot DSC-RX100

Ryškios detalės ir įstabios kokybės vaizdai – tą užtikrina šis kompaktiškas fotoaparatas. Su „Exmor CMOS“ tipo vaizdo jutikliu ir 20,2 mln. taškų siekiančia efektyvia raiška šis aparatas užtikrina profesionaliems veidrodiniams fotoaparatams būdingą nuotraukų kokybę su rankinio valdymo galimybėmis. „Vario Sonnar Carl Zeiss“ lęšiai ir „BIONZ“ vaizdo apdorojimo procesorius leidžia be jokių sunkumų fotografuoti esant prastoms apšvietimo sąlygoms ar greitai buvimo vietą keičiančius objektus ir gauti detalias nuotraukas ar „Full HD“ formato klipus. Naujos kompaktinės klasės fotoaparato galimybės – galima daryti į objektą sufokusuotas nuotraukas su „išsiliejusio“ fono efektu.

EISA vertinimo komisijos komentaras: „Sony Cyber-shot RX100“ yra aukštos kokybės solidus kompaktiškas fotoaparatas, skirtas pažengusiems fotografijos mėgėjams. Jo neįprastai didelis 2,5 cm skersmens CMOS vaizdo jutiklis ir skaidrūs „Carl Zeiss“ lęšiai užtikrina itin gerą nuotraukų kokybę net ir esant prastam apšvietimui“.

Europos kelioninis fotoaparatas 2012-2013 m. – „Cyber-shot DSC-HX20V“

Lengvas, universalus ir funkcionalus fotoaparatas „Cyber-shot DSC-HX20V“ yra idealus partneris kelionėje. Nuo makro fotografijos 1 cm atstumu iki įspūdingo 20 kartų siekiančio optinio priartinimo – šis fotoaparatas siūlo mėgautis tiek artimų, tiek nutolusių objektų fotografavimu. Jame integruota „GPS/Compass“ funkcija grįžus į namus pagal surinktus duomenis kompiuteryje sudaro kelionės žemėlapį, kuriame galima matyti, kur buvo padaryta kiekviena nuotrauka.

EISA vertinimo komisijos komentaras: „Kas daro fotoaparatą „Sony Cyber-shot DSC-HX20V“ įdomų, tai faktas, jog jis yra mažas ir kompaktiškas fotoaparatas su 25-500 mm lęšiais ir 20 kartų optiniu priartinimu. Fotoaparato 18,2 mln. taško vaizdo jutiklis leidžia daryti didelio formato nuotraukas, o sistema nuolatos parenka tinkamus ekspozicijos nustatymus“.

Europos trimatis televizorius 2012-2013 m. – „BRAVIA KDL-55HX850“

Šis stilingas televizorius išsiskiria patobulinta vaizdo apdorojimo technologija „X-Reality PRO“, kuri pagerina įprastų TV signalų kokybę taip vaizdą priartindama prie HD standarto, taip pat patobulinami 2D ir 3D formato vaizdai suteikiant jiems daugiau skaidrumo. Prisijungti prie išorinio pasaulio iš savo televizoriaus naudojantis pramogų tinklu „Sony Entertainment Network“ dar niekada nebuvo taip paprasta, jame galima rasti neribotą filmų ir muzikos pasirinkimą bei palaikyti ryšį su savo šeima ir draugais per iš anksto įdiegtas „Twitter“, „Facebook“ ir „Skype“ programėles.

EISA vertinimo komisijos komentaras: „Sony KDL-55HX855“ yra idealus televizorius 3D kino gerbėjams. Labai trumpas reakcijos laikas, du vaizdo kanalus nuolatos išlaiko atskirtus, užtikrina įspūdingą vaizdo kokybę, praktiškai be jokių trimačiam vaizdui būdingų trukdžių. Režimas „Cinema Mode“ tinkamai subalansuoja spalvų lygį be jokių papildomų nustatymų, o juodos spalvos lygis yra nepriekaištingas dėl technologijos, kuri sumažina foninį apšvietimą tamsesnėse ekrano vietose neprarandant šešėlių akcentų“.

Europos aukštos klasės namų kino projektorius 2012-2013 m. – „VPL-VW1000ES“

Pirmasis pasaulyje namų kino projektorius, užtikrinantis neįtikėtiną 4 tūkst. taškų vaizdo raišką. Tai yra net 4 kartus daugiau už raiškiosios televizijos „Full HD“ formatą. Šis projektorius turi 4K lęšius ir atkuria platų spalvų spektrą iki itin aukšto šviesumo ir dinaminio kontrasto santykio 1 000 000:1. Dėl to įprastu ir trimačiu vaizdo turiniu namuose galima mėgautis lyg tikrame kino teatre.

EISA vertinimo komisijos komentaras: „Užkietėję namų kino teatro fanai laukė tikro 4K projektoriaus ir „Sony VPL-VW1000ES“ įkūnijo šią svajonę. Pirmasis 4K tipo namų kino projektorius siūlo mėgautis 4096×2160 taškų raiška ir yra paremtas profesionaliais „Sony“ kino sprendimais. Jūsų mėgstami filmai dar niekada neatrodė tokie gyvybingi, detalūs ir realistiški – tai ateities projektorius, kurį galima įsigyti šiandien“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *