65X90

„Sony“ pristatomas „BRAVIA“ televizorių spektras – naujovės tiek viduje, tiek išorėje

Kvapą gniaužiantys vaizdai ir šiurpuliukus keliantys garsai – joks televizorius iki šiol nebuvo taip priartėjęs prie tikroviško veiksmo ekrane atkūrimo, kaip naujoji „BRAVIA“ televizorių serija. Iš pagrindų atnaujinti „BRAVIA“ serijos modeliai suteikia galimybę ištiestos rankos atstumu pajusti grožį, emocijas ir kone realistišką vyksmą. O inovatyvios ryšių ir valdymo funkcijos suteikia galimybę be pastangų su televizoriais susieti tokius įrenginius kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai.

Prieš kelis mėnesius pristačiusi didžiausią pasaulyje 4K raiškos LED televizorių su 84 colių (213 cm) įstrižaine „Sony“ pademonstravo, kad dabar paplitęs raiškiosios televizijos formatas „Full HD“ nėra riba – televizoriaus ekranas gali atkurti keturis kartus detalesnį vaizdą (3840×2160 taškų raiška). Šiandien bendrovė plečia naujo formato televizorių spektrą į rinką išleisdama 65 (165 cm) ir 55 (140 cm) colių įstrižainės 4K televizorių modelius, kurie papildys „X9000A“ seriją.

Kartu su šiais aukščiausius pasiekimus televizorių technologijų srityje demonstruojančiais „Sony“ televizorių modeliais pristatomi atnaujinti kiti „BRAVIA“ televizorių modeliai, tarp kurių – „W90“ (modeliai su 55, 46 ir 40 colių įstrižainės ekranais), „W80“ (modeliai su 55, 47 ir 42 colių įstrižainės ekranais), „W65“ (modeliai su 42 ir 32 colių įstrižainės ekranais) ir „W60“ (modeliai su 32 ir 24 colių įstrižainės ekranais) serijų modeliai.

Atnaujinti „BRAVIA“ televizoriai pirmiausia išsiskiria pažangesniu vaizdų apdorojimo varikliu „X-Reality PRO“. Kad ir ką žiūrėtumėte, šis vaizdų apdorojimo variklis išanalizuos, išgrynins ir patobulins vaizdus kruopščiai kiekvienai vaizdo taškų schemai atrinkdamas atitikmenį didžiulėje duomenų bazėje. Taip iš bet kokio vaizdo šaltinio – nuo namų sąlygomis pagamintų filmų iki įrašų iš telefonų – gaunamas geriausias galimas rezultatas.

Kita nauja unikali „Sony“ technologija „TRILUMINOS Display“ praturtina rodomą vaizdą sodrių, itin tikroviškų spalvų palete, kurioje – ir dažniausia sunkiai atkuriamos raudona bei tamsiai žalia spalvos. Į naujuosius televizorius integruotas „Color IQ“ optinis elementas gerokai išplečia spalvų gamą padėdamas išgauti natūralesnius ir gyvesnius vaizdus su didesnio spalvinio gylio pojūčiu.

Naujoji „BRAVIA“ serija yra sumanesnė nei anksčiau – televizoriai veikia kartu su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais ir sudaro naujų galimybių jais naudotis. Naršyti po dienotvarkės įrašus, įrašinėti mėgiamas programas ar peržiūrėti turinį per „BRAVIA“ serijos televizorių padeda nauja intuityvi nemokama programėlė „TV SideView“, skirta „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.

Be to, susieti NFC ryšio lustu aprūpintus „Sony Xperia“ išmaniuosius telefonus su „BRAVIA“ televizoriais itin paprasta – užtenka tokį telefoną pridėti prie nuotolinio valdymo pultelio „One-touch Remote“ ir po akimirkos peržiūrėti nuotraukas ar vaizdus, žaisti žaidimus ar naudotis programomis iš telefono bus galima dideliame televizoriaus ekrane.

Naujoji „BRAVIA“ serija atsinaujino ne tik viduje, bet ir iš išorės – televizoriai sukurti pagal naują „Sony“ dizaino koncepciją „Sense of Quartz“, atspindinčią ilgaamžiškumo, formos grynumo ir paprastumo ypatybes.

Darni „BRAVIA“ televizorių ir naujų „Sony Blu-ray“ grotuvų kobinacija

Kartu su atnaujinta „BRAVIA“ televizorių linija, „Sony“ pristato namų pramogoms skirtus „Blu-ray“ diskų grotuvus, kurie sukurti pagal minėtą „Sense of Quartz“ koncepciją ir, naudojami kartu su naujausiais „BRAVIA“ televizoriais, kuria darnų estetinį vaizdą.

Naujieji „Blu-ray“ grotuvai (modeliai „BDP-S5100“, „BDP-S4100“, „BDP-S3100“ ir „BDP-S1100“) palaiko vaizdo didinimą iki „Full HD“ formato (1080 p), todėl filmais iš DVD ar kitų laikmenų televizoriaus ekrane galima mėgautis visaverte raiška. Be to, atnaujinta disko grotuvo funkcija „Quick Start Loading“ nuo šiol bet kokį diską paleidžia per maksimaliai trumpą laiką.

Integruotas „Wi-Fi“ ryšys (modeliuose „BDP-S5100“, „BDP-S4100“ ir „BDP-S3100“) leidžia pasiekti milžiniškus interneto portalo „Sony Entertainment Network“ turinio išteklius, kitas panašias interneto paslaugas. Kaip „BRAVIA“ televizorius, taip ir šiuos „Blu-ray“ grotuvus galima patogiai valdyti per nemokamą programėlę „TV SideView“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *