bite

Smulkiųjų verslininkų dėmesys – ilgalaikiams ryšiams su klientais

Smulkiam ir vidutiniam Lietuvos verslui skirtų konferencijų cikle „Navigacija verslo jūroje“ pranešimus verslininkams skaito ir žinomi keliautojai Martynas Starkus bei Vytaras Radzevičius, ir bankininkai. Telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ organizuojamuose renginiuose šiemet regionų verslininkai diskutuoja apie sėkmingų ilgalaikių santykių su darbuotojais, klientais ir partneriais kūrimą.

„Šie susitikimai – tai puiki proga pasidalinti patirtimi su mūsų klientais verslininkais, kurie gali gauti naujų idėjų sėkmingam verslui. Kaip visada, mūsų pagrindinis dėmesys yra klientui ir pozityviai kultūrai versle. Šią „Bitės“ kultūrą norime perteikti kitiems Lietuvos verslininkams, kurie daugiau dėmesio skirdami klientams gali sulaukti sėkmės savo versle“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

Visi „Navigacija verslo jūroje“ renginiuose kalbantys pranešėjai savo temose gvildena artimų verslo ryšių su klientais klausimus. Konsultantė R. Valantiejienė analizuoja bendravimo su klientu ypatumus, pataria, kaip numatyti kliento poreikius ir norus. „Danske“ banko vyresnioji analitikė Baltijos šalims Violeta Klyvienė pasakoja apie Euro zoną ir prognozes Lietuvos verslui ateinantiems dviem metams. Tuo tarpu mažo biudžeto rinkodaros ir klientų sudominimo paslaptis atskleidžia „MVP sprendimai“ direktorius Žilvinas Freigofas.

Kiekviename mieste savo sėkmingo bendravimo su klientais patirtimis dalinasi ir vis skirtingi vietos smulkieji verslininkai. Pavyzdžiui, Kaune sėkmingus pavyzdžius pateikė tavernos „Buon Giorno“ atstovai ir „Crustum“ kepyklėlė įkūrėja. Palangoje verslo detales atskleis Svencelės poilsiavietės vienas įkūrėjų ir valdytojų architektas Lukas Rekevičius.

Daugiausiai susidomėjimo, diskusijų ir teigiamų įvertinimų jau vykusiuose renginiuose susilaukė žinomų keliautojų ir žurnalistų Vytaro Radzevičiaus bei Martyno Starkaus pranešimas apie tai, kaip būti klientu ir kokios patirtys vartotojų laukia įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Nemokamų „Bitės“ verslo konferencijų „Navigacija verslo jūroje“ ciklo renginiai jau įvyko Šiauliuose ir Kaune. Lapkričio 30 d. apie klientus diskutuos verslininkai Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“, o gruodžio 12 d. – Vilniuje, kino teatre „Pasaka“. „Bitė“ šiuos susitikimus organizuoja jau antrą kartą, 2010 metais juose dalyvavo daugiau nei 600 regionų verslininkų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *