HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One

Smulkioms įmonėms sukurti nauji „HP Officejet“ spausdintuvai padės efektyviau valdyti ir plėsti verslą

HP išleido naujus spausdintuvus, kurie smulkioms bei vidutinėms įmonėms, įsikūrusioms biuruose arba dirbančioms mobiliai, suteiks galimybę sumažinti sąnaudas ir padidinti produktyvumą.

Naujieji daugiafunkciniai „HP Officejet 6600“, „HP Officejet 6700 Premium“ ir „HP Officejet 4620“ įrenginiai bei „HP Officejet 6100 ePrinter“ spausdintuvas papildė HP rašalinių spausdintuvų verslui seriją. Jie pasižymi didesne nei jų pirmtakų spausdinimo sparta. Naudojant juos su didelės talpos originaliomis HP rašalinėmis galima sutaupyti pinigų eksploatacijai. Be to, jais galima spausdinti iš išmaniųjų telefonų praktiškai iš bet kurios vietos su įdiegta „HP ePrint“ technologija.

Iš plataus modifikacijų ir kainų sąrašo klientai gali pasirinkti spausdintuvą, labiausiai tinkantį jų specifiniams verslo poreikiams.

„Šioje konkurencingoje aplinkoje mažesniosios įmonės turi gauti geriausias technologijas, padedančias joms valdyti ir plėsti savo verslus, – sakė Stephenas Nigro, HP rašalinių internetinių sprendimų vyresnysis viceprezidentas. – HP siekia padėti nedidelėms bendrovėms neatsilikti nuo jų klientų poreikių, suteikdama priemones, kurios leidžia padidinti darbuotojų mobilumą ir produktyvumą tokiose svarbiose srityse kaip verslo valdymas bei rinkodara“.

Pažangios spausdinimo galimybės su „HP Officejet“

HP Officejet 6600 e-All-in-One

Smulkesnių bendrovių darbuotojai gali ramiai patikėti naujausiems „HP Officejet“ šeimos nariams spausdinimo, faksogramų siuntimo, skenavimo ir kopijavimo darbus. Kiekvienas iš šių įrenginių gali pasigirti aukšta spausdinimo kokybe, „Energy Star“ energinio efektyvumo sertifikatu ir patikimumu, kurio taip reikia nedidelėms įmonėms.

„HP Officejet 6600“, „HP Officejet 6700“, „HP Officejet 6100“ spausdintuvais, naudojant naujuosius „HP Officejet“ pigmentinius rašalus, išspausdinti dokumentai yra atsparūs vandeniui, blukimui ir neišsiteps reikšmingas vietas pabraukiant žymekliu.

„HP Officejet 6600 e-All-in-One“ suteikia daugiau našumo ir universalumo. Jis geba spausdinti nebrangiai, tačiau profesionaliai atrodančius nespalvotus dokumentus iki 14 puslapių per minutę, o spalvotus – iki 8 psl. per minutę sparta. Belaidžio tinklo jungtis, automatinis dokumentų padavimo modulis, galimybė pasinaudoti naudingomis verslui pritaikytomis programėlėmis tiesiai iš 6,73 cm dydžio jutiklinio ekrano – visa tai padeda gerokai padidinti produktyvumą.

„HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One“ turi visas „HP Officejet 6600 e-All-in-One“ funkcijas ir galimybes, tik jis spausdina didesne – iki 16 psl. per minutę (nespalvotai) ir iki 9 psl. per minutę (spalvotai) sparta. Be to, jo priekiniame skydelyje yra USB lizdas, „Ethernet“ kabelinio tinklo jungtis ir integruotas automatinio dvipusio spausdinimo mechanizmas. Juo galima greitai – tiesiai iš USB atminties rakto išspausdinti ir sukurti reklaminę brošiūrą be paraščių.

Darbui grupėse, dalinantis vienu įrenginiu pritaikytas nebrangus vienafunkcinis „HP Officejet 6100 ePrinter“ yra darbinis spausdinimo arkliukas. Į įmonės tinklą jį galima įjungti ir belaidžiu ryšiu, ir naudojant kabelį. Iki 16 psl. per minutę nespalvotai ir iki 9 psl. per minutę spalvotai gebančiu spausdinti „HP Officejet 6100 ePrinter“ darbuotojai gali greitai ir nesunkiai gauti profesionalios kokybės spaudinius bei reklaminę medžiagą be paraščių.

Tuo tarpu „HP Officejet 4620 e-All-in-One“ yra puikus įrenginys naudoti ir namuose, ir mažuose biuruose. Produktyvumą padidinti padės jo spausdinimo sparta (nespalvotai – iki 8 psl. per minutę, spalvotai – iki 7,5 psl. per minutę), o 35 lapų talpos automatinis tiektuvas leis greitai kopijuoti, skenuoti ir siųsti faksu dokumentus. Be to, „HP Officejet 4620“ pagamintas iš perdirbamo plastiko ir teikiamas visiškai perdirbamame įpakavime.

Geresnį patvarumą ir patikimumą suteikia nauji pigmentiniai rašalai

Pasirinkę naująją „HP 932“ ir „HP 933“ pigmentinių rašalų sistemą, klientai gaus patvaresnius spaudinius, atsparius vandeniui, trynimui ir žymekliui. Ši firminė HP sistema padeda sutaupyti laiko ir medžiagų, leisdama pabaigti spausdinimą net ir tuomet, kai rašalinėje jau baigiasi rašalas.

Didesnės talpos rašalinės yra ir ekonomiškai naudingesnės, pavyzdžiui, „HP XL Black“ rašalinėje esančio juodo rašalo pakanka išspausdinti 2,5 karto daugiau puslapių, nei naudojant standartinės talpos HP rašalines. O „HP XL Colour“ rašalinė padeda išgauti profesionalius spalvotus spaudinius maža savikaina.

Kainos ir prekybos pradžia

„HP Officejet 6100 ePrinter“, „HP Officejet 6600 e-All-in-One“ ir „HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One“ Lietuvoje jau parduoda HP įgalioti pardavėjai ir jų kainos siekia atitinkamai nuo 377, 549 ir 689 litų. „HP Officejet 4620 e-All-in-One“, kainuosiančiu apie 445 litus, prekiauti bus pradėta balandžio mėnesio antroje pusėje.

Daugiau informacijos apie naujuosius „HP Officejet“ galima rasti www.hp.com/go/officejetprinting tinklalapyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *