Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E

Šių metų didžiausia „Sharp“ naujiena – dviejų metro įstrižainės LED televizorius – jau pasirodė prekyboje

Įspūdingo 2 metrų (80 colių) ekrano „Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E“ televizorius yra didžiausias modelis naujausiame „Sharp“ televizorių asortimente. Išnaudodamas naujausias technologijas – trečiosios kartos „Quattron“, „Active Motion 800“, LED foninį apšvietimą ir „Clear Picture“ procesorių – naujasis „Sharp“ LCD televizorius užtikrina neprilygstamą vaizdo kokybę ir spalvų ryškumą. Naujausias „Sharp AQUOS Quattron 3D LED“ televizorius pasižymi puikiomis energijos suvartojimo charakteristikomis ir yra priskiriamas „A+“ klasei.

Su įspūdingo dydžio 80 colių ekranu „Sharp AQUOS Quattron 3D LC-80LE857E LED“ televizorius perteikia beveik natūralaus dydžio vaizdus. Jūsų svetainė taps stadionu, teatru ar arena.‬ Naujasis „Sharp“ televizorius su trečiosios kartos keturių spalvų „Quattron“ technologija, papildomų pikselių valdymu ir „Clear Picture“ procesoriumi užtikrina aukštesnę 2D ir 3D vaizdų kokybę ir tikroviškų spalvų atkūrimą. „Active Motion 800“ technologija sumažina greitai judančių objektų susiliejimą ir padidina vaizdų ryškumą. Naujoji TV PVR funkcija suteikia galimybę įrašyti programas į USB atmintinę, prijungtą prie televizoriaus, ir leisti „Divx“ failus iš USB atminties prietaiso. Šiame naujame modelyje įrengti visi šiuo metu parduodami skaitmeniniai imtuvai.

‪Pristatydama „LC-80LE857E“ modelį „Sharp“ išplečia savo plačiaekranių televizorių asortimentą ir nustato naujus dydžio bei kokybės standartus. Nauji modeliai iš „LE857E“ serijos, kuriai taip pat priklauso televizoriai su 60 ir 70 colių dydžio ekranais, išsiskiria savo nauju elegantišku dizainu: siauru aliuminio rėmu, pabrėžiančiu modernų prietaiso charakterį, kuris bus kiekvienos svetainės pasididžiavimas.‬

„‪Sharp AQUOS Quattron TV 3D LED LC-80LE857E“ vilioja ne tik savo išskirtiniu dydžiu ir vaizdo kokybe, bet ir patobulintomis funkcijomis, paverčiančiomis jį moderniu pramogų centru.‬ Naudodami naują AQUOS NET+ platformą su prieinama žiniatinklio naršykle, žiūrovai turi neribotą prieigą prie interneto ir daugybės programų.‬ ‪Dviejų branduolių procesorius palengvina ir pagreitina televizoriaus veikimą. Įdomi naujo „Sharp AQUOS Quattron 3D LED“ televizoriaus funkcija – galimybė valdyti ekraną išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, naudojant programą, skirtą „Android“ ir „iOS“. „LE857E“ serija taip pat palaiko „HbbTV Hybrid TV“, suderintą su skaitmenine antžemine televizija (DVB-T) ir internetu.

„Sharp AQUOS Quattron 3D LED LE857“ modelio „Wallpaper“ režimas suteikia galimybę televizoriaus ekrane rodyti foninius vaizdus. Taigi, išjungtas televizorius nebebus tik juoda dėmė ant sienos, o bus ekranas, rodantis jūsų pasirinktus vaizdus – grafikos darbus, nuotraukas, jūsų mėgstamiausių meno kūrinių reprodukcijas. Tačiau tai nebus įprasta „skaidrių peržiūra“, nes vaizdas yra beveik toks pat ryškus ir primena originalų paveikslą, tapytą ant drobės. Televizoriui veikiant „Wallpaper“ režimu, ekranas sunaudoja tik maždaug‬ ‪30–40 W arba tiek, kiek maža lemputė.‬ Ryškumas siekia tik 30 cd.‬ Toks subtiliai pateiktas vaizdas gali būti puiki dekoratyvinė interjero detalė.‬

Apytikslė kaina:

  • ‪80 colių LE857E – 29 400 Lt
  • ‪70 colių LE857E – 16 800 Lt
  • ‪60 colių LE857E – 10 080 Lt

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *