sharp_logo

„Sharp“ pristatė Europos rinkai skirtus televizorius

Daugelis neseniai Las Vegase, JAV pasibaigusioje „Consumer Electronics Show“ (CES) parodoje pristatytų techninių naujovių bus panaudotos naujojoje AQUOS LED televizorių Europai linijoje. 2013 metais „Sharp“ ir toliau siekia pristatyti naujausias technologijas, skirtas didelės įstrižainės LED televizoriams, įskaitant didžiausią komercinėje rinkoje siūlomą LED televizorių ir didelės įstrižainės „Ultra HD“ televizorių su naujosios kartos didelės raiškos ekrano technologija.

„Kad ir kur būtumėte, ekranų technologijos supa jus visur,“ – teigia „Sharp Electronics Europe“ viceprezidentas buitinei elektronikai Alberico Lissoni. Anot A. Lissoni, 2013 metais „Sharp“ pristatomos naujovės pakeis televizoriaus žiūrėjimo patirtį, užtikrins ryškų ir aiškų vaizdą, ypatingą patogumą naudotojui bei taps centriniu namų akcentu ir pramoga. Patvirtindama savo, kaip didelės įstrižainės ekranų technologijų lyderės pozicijas, „Sharp“ pristatys naują AQUOS LED televizorių seriją su daugiau nei dešimt modelių su 50, 60, 70, 80 ir net 90 colių įstrižainės ekranais.

2013-ųjų linijos koncepciją ir dizainą sukūrė „Sharp“ Europos buitinės elektronikos tobulinimo centras Barselonoje, atsižvelgdamas į specifinius Europos vartotojų lūkesčius ir suderindamas „Sharp“ technologijas su optimaliu patogumu vartotojui. „Sharp“ naujoji linija puikiai pritaikyta vartotojams, ieškantiems naudojimo paprastumo ir galimybės valdyti televizorių nešiojamaisiais prietaisais – išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, – nesijaudinant dėl sudėtingų TV technologijų. „Remote Application“ (prieinama iOS ir „Android“) supaprastina visų televizoriaus ir multimedijos prietaisų funkcijų valdymą ir užtikrina paprastą prieigą prie AQUOS tinklo portalo bei tokių papildomų paslaugų kaip „video-on-demand“.

Naujoji AQUOS LED televizorių linija prasidės „LE8-series“ serija, kuri išsiskiria puikia vaizdo kokybe dėl „Sharp“ sukurtos „Quattron“ technologijos ir 800 Hz aktyvaus judesio technologijos. Be to, sklandžių formų dizainas ir plonas aliumininis korpusas šios serijos prietaisams suteikia solidžią išvaizdą. „LE8-series“ modeliai bus pateikiami su 60, 70 ir 80 colių įstrižaine.

Kitas 2013 metų pavasario akcentas bus „LE7-series“ ir „LE6-series“ serijos, kuriose pristatoma daugybė modelių su ekranais nuo 39 iki 90 colių. Šiuose televizoriuose naudojama pažangi „Sharp“ UV2A plokščių technologija ir 200 Hz aktyvaus judesio technologija, užtikrinanti puikią vaizdo kokybę. Modeliai yra lengvi, grakštaus dizaino, su sidabrine ir juoda apdaila. AQUOS LED televizorių šeimą papildys dar trys naujos linijos (LE3 / LE2 / LE1).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *