Santa Monica Networks

“Santa Monica Networks” įvertinta informacijos saugos vadybos sertifikatu

Šių metų gruodį informacinių technologijų UAB “Santa Monica Networks” įteiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonės informacijos saugumo valdymo sistema atitinka ISO/IEC 27001:2005 standarto reikalavimus.

ISO/IEC 27001:2005 yra tarptautinis standartas, pateikiantis reikalavimus informacijos saugumo valdymo sistemai – jos įgyvendinimui, naudojimui, stebėsenai, analizei, priežiūrai ir tobulinimui..

UAB “Santa Monica Networks” saugos grupės vadovė Saulė Gaidilionienė, sako, kad informacija – esminis įmonės turtas, todėl efektyvus ir saugus informacijos valdymas yra vienas iš svarbiausių verslo uždavinių.

“Įdiegti informacijos saugos vadybos sistemą buvo strateginis įmonės sprendimas. Informacijos saugos vadybos sistema apima visas organizacijos vertybes, tiek įvairaus tipo informaciją, tiek materialų turtą bei žmogiškuosius išteklius”, – tvirtina ji. Anot, p. Gaidilionienės, ši sistema ne tik užtikrina informacijos konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą, bet ir sumažina riziką jos netekti. Š. m. lapkričio viduryje akredituota sertifikacijos įstaiga “Bureau Veritas Certification” atliko bendrovės SMN informacijos saugumo valdymo sistemos sertifikacinį įvertinimą ir patvirtino, kad informacijos saugumo valdymo sistema įmonėje atitinka standarto ISO/IEC 27001:2005 (LST ISO/IEC 27001:2006) reikalavimus.

“Džiaugiamės, galėdami įrodyti klientams, verslo partneriams, kad esame patikima, konkurencinga įmonė, tinkamai valdanti savo bei klientų informaciją. Aktyvus vadovybės palaikymas bei aukštas darbuotojų informacijos saugos brandos lygis užtikrino sėkmingą sertifikavimo procesą”, – tvirtina saugos grupės vadovė p. Gaidilionienė.

Tai ne pirmas informacinių technologijų bendrovės įvertinimas. 2006 metais bendrovei išduotas kokybės sertifikatas, liudijantis, kad bendrovėje įdiegta kokybės vadybos sistema atitinka tarptautinio standarto ISO 9001:2008 (LST EN ISO 9001:2008) reikalavimus. Be to, įmonė yra įtraukta į NATO skelbiamuose konkursuose galinčių dalyvauti įmonių sąrašą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *