itunes

Revoliucinė „Apple“ parduotuvė nuo šiol pasiekiama ir Lietuvoje

Vakar vėlai vakare „Apple“ pranešė džiugią žinią – nuo šiol internetinė muzikos ir filmų parduotuvė „iTunes Music Store“ veiks ir Lietuvoje. Su „iTunes Music Store“ galima bus ne tik pirkti, bet ir nuomotis įvairius filmus. Revoliucinis „Apple“ kūrinys „iTunes Music Store”, pardavęs jau daugiau nei  15 milijardų dainų, atveria duris dar dešimtyje Europos Sąjungos valstybių, tarp kurių ir visos Baltijos šalys.

Didžiausia internetine parduotuve vadinama programa turi daugiau nei 18 mln. aukštos kokybės muzikos kūrinių, daugybę filmų, audio knygų bei „podcast’ų“, kurių kaina neviršija  poros JAV dolerių.

Kita naujiena, kuri taip pat pasieks ir Lietuvos vartotojus- „iBook Store“. Su šia aplikacija galima patogiai įsigyti elektronines knygas, jas skaityti, o autoriams – tai dar viena galimybė pasiekti savo skaitytojus – kūrinius jie gali pardavinėti per „iBook Store“. Dabar šioje parduotuvėje jau yra apie 200 000 knygų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *