HP Pavilion m6

Pristatytas naujas, lengvas ir stilingas pramogoms sukurtas kompiuteris „HP Pavilion m6“

Pramogoms skirtų stilingųjų „HP Pavilion“ nešiojamųjų kompiuterių šeimą papildė naujas narys – „HP Pavilion m6“. Plonas, pagal naują HP „Mosaic“ dizaino koncepciją sukurtas kompiuteris pasižymi pažangiomis charakteristikomis ir bruožais. „HP Pavilion m6“ – tai idealus mobilumo, našumo ir pramogų derinys, apgaubtas elegantiška šlifuoto aliuminio apdaila.

Naujoji „Mosaic“ koncepcija, kuri atsispindi naujausiuose „HP Pavilion“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose, yra MUSE (angl. materials, usability, sensory appeal, experiences; liet. medžiagos, naudojimo paprastumas, jutiminis patrauklumas bei potyriai) dizaino filosofijos tęsinys.

„Mosaic“ sujungia įvairius MUSE elementus, tokius kaip sodrios spalvos, aukščiausios klasės medžiagos ir tikslingos formos, kad suformuotų visapusį dizaino stilių, pasikartojantį visame vartotojiškų nešiojamųjų kompiuterių asortimente. Panašiai kaip mozaikoje, kiekviena HP nešiojamųjų kompiuterių serija yra tarsi viena nedidelė detalė bendrame paveiksle, kurį surinkus, atsiskleidžia visos HP gaminių šeimos vaizdas.

„Preciziškos naujųjų „HP Pavilion“ kompiuterių linijos ir smailėjantys profiliai sudaro dinamiškos energijos ir judėjimo įspūdį, – sakė Almantas Liorentas, HP Kompiuterinių produktų padalinio atstovas Baltijos šalyse. – Šie kompiuteriai pagaminti naudojant aukštos klasės medžiagas, kurios patraukliai atrodo ir malonios liesti, kuria unikalius jutiminius potyrius“.

„HP Pavilion m6“ – dydis judėjimui

Naujasis „HP Pavilion m6“ yra patogus naudoti, jo funkcijos sukurtos tiems, kurie mėgsta maloniai leisti laiką.

Didelis, 39,6 cm (15,6 colio) didelės raiškos „BrightView“ ekranas su LED pašvietimu įdėtas į itin ploną korpusą tobulai tiks žiūrėti filmams ir žaisti žaidimams, o garsui sodrumo suteiks „Beats Audio“ technologija ir dvigubi garsiakalbiai su papildomu žemų dažnių garsiakalbiu. Įkrautas akumuliatorius energiją „HP Pavilion m6“ gali tiekti iki 8 valandų, tad pramogų pakaks visai dienai.

„HP Pavilion m6“ kompiuteriai gali būti komplektuojami su „Intel“ arba AMD procesoriais, papildomai galima užsisakyti ir klaviatūrą su apšvietimu iš apačios ir atskirąsias grafikos plokštes, kurios susidoros net ir su didžiausiomis užduotimis.

Nemažai „HP Pavilion m6“ yra ir HP inovacijų. „HP CoolSense“ technologija automatiškai reguliuoja galingumą ir vidinio ventiliatoriaus veikimą, kad kompiuteris būtų vėsesnis. „HP ProtectSmart“ užrakina diskinį kaupiklį, kad apsaugotų jame esančias nuotraukas, muziką ir prisiminimus, jeigu kompiuteris netyčia nukristų. Papildomai galima užsakyti „HP SimplePass“ funkciją, kuri įsimena slaptažodžius ir leidžia prie įvairių internetinių paslaugų prisijungti tik brūkštelėjus pirštu per skaitytuvą, bei „HP TrueVision HD“ internetinę kamerą, perteikiančią aiškesnį ir švaresnį HD kokybės vaizdą.

Kainos ir prekybos pradžia

„HP Pavilion m6“ parduotuvėse pasirodys birželio pabaigoje ir kainuos nuo 2240 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *