hp logo

Pristatomas bendras HP ir „Samsung“ mobiliojo spausdinimo sprendimas

HP pasiūlė naują spausdinimo sprendimą, integruotą į kai kuriuos „Samsung“ mobiliuosius aparatus, kuriuo besinaudodami žmonės galės lengvai ir tiesiogiai, nenaudodami jokių papildomų tvarkyklių, belaidžiu būdu spausdinti su daugiau nei 180 HP tinklinių rašalinių bei lazerinių spausdintuvų modelių.

Šiuo žingsniu HP dar kartą įtvirtina nuoseklias investicijas ir lyderystę mobiliojo spausdinimo srityje. Šia kryptimi dirbti HP skatina šiuolaikinių mobiliųjų vartotojų noras spausdinti iš savo mobiliojo įrenginio bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Skirtingai nei rinkoje esančios mobiliojo spausdinimo programos, naujas HP ir „Samsung“ sprendimas nereikalauja nei nustatymo, nei papildomų priemonių, tvarkyklių, tinklo parametrų keitimo mobiliuose įrenginiuose. Todėl spausdinti naudojantis šiuo sprendimu galima be rūpesčių ir patogiai.

Be to, šis spausdinimo sprendimas yra vienintelis, kuriuo galima valdyti sudėtingesnes spausdintuvo funkcijas, tokias kaip dvipusis, spalvotas spausdinimas, popieriaus pasukimo ir tipo nustatymus. Šios galimybės suteikia mobiliajam spausdinimui daugiau įvairiapusiškumo, padeda taupyti laiką daug mobiliai dirbantiems žmonėms.

Minėtos spausdinimo funkcijos bus įdiegtos naujajame „Samsung Galaxy S4“ išmaniajame telefone, o vėliau šįmet jas galės įgyti ir „Samsung Galaxy S III“ bei „Note II“ vartotojai, atnaujinę savo aparatų programinę įrangą.

Šiais įrenginiais spausdinti bus galima dvejopai: automatiškai per „Wi-Fi“ sujungiant „Samsung“ mobilųjį aparatą su tame pačiame vietiniame tinkle esančiu HP spausdintuvu arba naudojant HP tiesioginio belaidžio spausdinimo technologiją.

„Vartotojai ieško būdų, kaip spausdinti iš savo išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, – teigė HP rašalinių ir spausdinimo sprendimų bei grafinių sprendimų verslo padalinio vyresnysis viceprezidentas Stephenas Nigro. – Šis bendradarbiavimas su „Samsung“ yra naujausias pavyzdys, rodantis, kaip su HP technologijomis galima lengvai spausdinti ką nori ir iš bet kur“.

„Samsung“ spausdinimo sprendimas yra naujausias HP mobiliojo spausdinimo priemonių krepšelio, kuriame yra ir HP „ePrint“, papildymas.

Integruotas spausdinimo sprendimas veikia patogiai – išspausdinti turinį pakanka trijų paprastų žingsnių: pasirinkti dokumentą, nuotrauką ar interneto puslapį, pasirinkti spausdintuvą ( „Wi-Fi“ tinkle arba tiesioginiu ryšiu) ir spustelėti „spausdinti“. Šis sprendimas numato galimybes pasirinkti kopijų skaičių, popieriaus formatą ir pasukimą bei tipą, spalvų režimą, dvipusį spausdinimą ir gauti pranešimą apie atliktą užduotį.

Spausdinimo sprendimas yra suderintas su beveik 200 HP rašalinių ir „LaserJet“ spausdintuvų modelių. Integruotas spausdinimo mygtukas bus prieinamas daugelyje „Samsung“ mobiliųjų įrenginių programų, tarp kurių – el. pašto tvarkyklėje, „Android Browser“ naršyklėje, nuotraukų galerijoje, kontaktų knygelėje, „S Note“ bei „Polaris Office“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *