Pristatomas „LG Optimus Pro“, pirmasis LG išmanusis telefonas su QWERTY klaviatūra

„LG Electronics” (LG) pristato telefoną „LG Optimus Pro” (LG C660) su „Android” operacine sistema – tai pirmasis LG monoblokinis išmanusis telefonas su QWERTY klaviatūra ir lietimui jautriu ekranu. Naujasis telefonas Lietuvos parduotuves pasieks rugpjūčio mėnesį.

„LG Optimus Pro” leis prisijungti prie visų „Google Mobile Services” paslaugų ir naudotis daugiau nei 150 tūkstančių programų. Naujasis telefonas pasiūlys paprastą trijų žingsnių elektroninio pašto konfigūraciją, taip pat tokias funkcijas, kaip aktyvusis elektroninis paštas, elektroniniam paštui skirtą spartųjį klavišą. Telefonas taip pat leis skaityti HTML dokumentus, lengvai peržiūrėti ir tvarkyti prisegtukus.

„LG visuomet siekia atitikti vartotojų poreikius. Todėl tiems vartotojams, kurie mėgsta rinkti tekstą ir naršyti internete naudodami tiek lietimui jautrų ekraną, tiek QWERTY klaviatūrą, siūlome naująjį „LG Optimus Pro” (LG C660) – stilingą ir patogiai valdomą telefoną” – sakė Hong Ju Jeon, „LG Electronics Latvia” prezidentas.

Naujasis telefonas su „Android” operacine sistema turi kalendoriui skirtą spartųjį klavišą, kuris suteikia pilną prisijungimą ir nuotolinę OTA (angl. Over te Air) sinchronizaciją vartotojų kontaktams ir kalendoriui su „Google”. „LG Optimus Pro” gali jungtis prie bevielio „Wi-Fi” ryšio, taip pat USB laidu prisijungti prie kompiuterio ir sinchronizuoti duomenis.

„LG Optimus Pro” leidžia patogiai ir lengvai skaityti ir koreguoti prisegtukus net ir skubant. Vartotojai gali lengviau skaityti prisegtus dokumentus „Adobe Reader” programa, taip pat tvarkyti visus „Microsoft Office” dokumentus su programa „Docmaster”.

„LG Optimus Pro” (LG C660) bus prieinamas trijų spalvų – onikso juodos, tamsiai pilkos ir pieno baltos.

„LG Optimus Pro” techninės specifikacijos:

  • Ekranas: 2,8 colių įstrižainės QVGA (Portrait)
  • Telefono forma: Bar QWERTY Touch
  • Dažnis: QUAD Band/ EDGE
  • 1,500 mAh talpos baterija
  • Operacinė sistema: „Google Android 2.3 Gingerbread”
  • 3 Mpix raiškos kamera
  • H.264/MPEG4 formato vaizdo įrašų atkūrimas
  • MP3, AMR, AAC, AAC+ formatų garso įrašų atkūrimas
  • Bevielis Wi-Fi ir GPS ryšys

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

2 thoughts on “Pristatomas „LG Optimus Pro“, pirmasis LG išmanusis telefonas su QWERTY klaviatūra”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *