sharp HTSL75

Ploniausios garso kolonėlės pasaulyje

Šiuolaikiniai televizoriai turi didelius ekranus ir grakštų dizainą, tačiau daugelis iš jų savo plokščiuose korpusuose neturi garso kolonėlių, kurios skleistų švarų, įspūdingą ir gilų garsą. „Sharp“ siūlo naują sprendimą visiems, kuriems yra svarbi aukšta vaizdo ir garso kokybė žiūrint filmus, koncertus, sporto renginius. „Sharp“ pristato ploniausias garso kolonėles pasaulyje, skirtas televizoriams su sistema 2.1.

Kolonėlės skiriasi dydžiu, jas galima lengvai priderinti prie įvairių televizoriaus dydžių. 60” ir 70” įstrižainių televizoriams skirtas modelis „HT-SL75“, o 46” ir 52” įstrižainių televizoriams puikiai tinka modelis „HT-SL70“. Yra keletas šių komplektų montavimo būdų: nuo pritvirtinimo prie sienos ar atramos iki montavimo kairėje ar dešinėje televizoriaus ekrano pusėje. Vos 26 mm pločio elegantiško ir grakštaus dizaino kolonėlės neužgoš svetainės interjero, tačiau gali tapti puikiu dekoratyviniu elementu.

Abiejuose komplektuose yra 2.1. kanalo sistema su skaitmeniniu stiprintuvu ir aktyviu subvuferiu. Bendras galingumas yra 200 W RMS (2x50W ir 100W subvuferis), tai yra daugiau nei pakankamai skleisti garsui dideliame kambaryje, ypač lyginant su į televizorių įmontuotomis garso kolonėlėmis, kurių galingumas dažniausiai yra apie 10W. Taip pat svarbu, kad įrenginiai „HT-SL75“ ir „HT-SL70“, esant laukimo režimui, nenaudoja daugiau kaip 1W galingumo. Papildomą energijos taupymą užtikrina automatinis sistemos įsijungimas ir išsijungimas, apsaugantis nuo situacijų, kai išjungus televizorių yra pamirštama išjungti garso kolonėles. Švarų ir tuo pačiu dinamišką garsą užtikrina HDSS (High Definition Sound Standard) technologijos panaudojimas, užtikrinantis garso skambesį be jokių iškraipymų, net ir esant tokioms plonoms garso kolonėlėms. Tuo atveju, jei yra jungiama prie televizoriaus „AQUOS 3D“, HDMI 3D-ARC lizdas siūlo realistinį 3D garsą.

Naujausi garso kolonėlių komplektai 2.1 yra labai patogūs naudoti. Tuo atveju, jei jungiama per ausinių ir/arba HDMI lizdą, garsumo lygį galima reguliuoti su bet kokios markės televizoriaus distanciniu pultu.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *