canon logo

Perdirbti „Canon“ daugiafunkciai spausdintuvai užtikrina mažesnes sąnaudas ir teikia organizacijoms galimybę pasiekti aplinkosaugos tikslų

„Canon“ nuolatos plečia perdirbamų gaminių asortimentą, kad pasiūlytų daug ekonomiškesnių daugiafunkcių spausdintuvų (MFP). Įdiegusi perdirbimo procesus „Canon“ pailgina spausdintuvų eksploatavimo trukmę ir gali pasiūlyti naują perdirbtų MFP asortimentą už kur kas žemesnę nei naujų įrenginių kainą.

Taip „Canon“ reaguoja į ekonomiškų spausdintuvų paklausą. Vienspalviai MFP „Canon imageRUNNER“ spausdintuvai „iR6570Ne“, „iR4570Ne “ ir „iR2870Ne “ gaminami „Canon Giessen“ pagal tuos pačius standartus, kaip ir naujieji „Canon“ įrenginiai.

Pakartotinai panaudojama iki 93 proc. detalių

Viešojo sektoriaus organizacijas ir aplinkosaugos agentūras gali sudominti perdirbti spausdintuvai, leidžiantys sumažinti organizacijų poveikį aplinkai. Visoje Europoje vykdoma perdirbimo programa užtikrinama, kad iki 93 proc. (pagal svorį) detalių bus pakartotinai panaudojama „Canon“ MFP eksploatavimo trukmei pailginti. Kadangi perdirbimo procesui reikia kur kas mažiau žaliavų, gaminant naujus įrenginius sunaudojama mažiau išteklių.

„Canon“ aukštos kokybės perdirbimo metodas reiškia kur kas daugiau nei tiesiog spausdintuvų papildymą naujomis ar išvalytomis dalimis, kaip daro daugelis kitų gamintojų. „Canon“ visiškai perkonstruoja MFP. Perdirbti spausdintuvai atitinka tuos pačius standartus, kaip ir naujieji, taigi „Canon“ gali spustelėjimų skaitiklį nustatyti į nulinę padalą ir kiekvienam MFP suteikti naujutėlaitį serijos numerį. Meistrai taip pat įdiegia naujausią programinės įrangos versiją ir ištrina senus duomenis, todėl iš esmės kiekvienam spausdintuvui suteikia naują gyvavimą.

Julius Ivanauskas iš ORGSIS sako: „Organizacijos nuolat ieško būdų, leidžiančių kuo daugiau sutaupyti ir nepažeisti aplinkosaugos standartų. Pailgindami kelių iš pirmaujančių biuro spausdintuvų eksploatavimo trukmę galime „Canon“ klientams pasiūlyti naujausiems įrenginiams prilygstančius, bet gerokai pigesnius perdirbtus biuro spausdintuvus“.

„Canon“, naudodama bendrovės technines žinias, prieš dvidešimt metų pradėjo gaminių perdirbimą, kad pateiktų klientams kokybišką spausdinimo sprendimą už kur kas žemesnę nei naujų MFP kainą. Pagal dabartinį perdirbimo projektą mūsų gamyklos standartinė produkcijos linija kiekvieną mėnesį tieks maždaug 700 mažiau įrenginių.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *