Per pirmą dieną parduota daugiau nei 300 000 iPad’ų! (Nuotraukos, Video)

Šiandien Apple kompanija paskelbė, kad pardavė daugiau nei 300 000 prietaisų vien per pirmąją iPad pardavimų dieną. Į šį įspūdingą skaičių įtraukti ir išankstiniai užsakymai. Kompanija teigia, kad per pirmą dieną parsisiųsta daugiau nei milijonas programų iš Apple App Store ir daugiau nei 250 000 elektroninių knygų iš Apple priklausančios iBookstore.

“Mes jaučiamės nuostabiai suteikę pasauliui iPad. Tai pakeis žaidimo taisykles”, – teigė Apple vadovas Steve Jobs. “Kiekvienas iPad naujasis vartotojas per pirmą naudojimo prietaisu valandą parsisiuntė vidutiniškai daugiau nei 3 programas ir vieną knygą”.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

4 thoughts on “Per pirmą dieną parduota daugiau nei 300 000 iPad’ų! (Nuotraukos, Video)”

  1. heh, visai saunus daiktas butu kaip’o “nesiojamas portfolio” ateini i susitikima, ir rodai fotkes, slideshow :)

  2. ne fail! nes su ipad rodyciau slideshow, ar fotkes per iphoto 😉 blin baltai tikiu kad apple turi savo planuose istaisyti sita nesamone su flashu ;]

  3. aš taip pat tikiu, kad tai laiko klausimas. Bet ar tikslinga leisti “neapšlifuotą” produktą? Nejau ir prietaisuose pradesim turėt 0.1 arba beta versijas?

    Net neabejoju, kad iPad turės savo nišą, bet… Pliusų neprisidėjo Apple. Kitaip nei ankstesniais produktais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *