Logitech Harmony Touch

Pažangus „Logitech“ nuotolinio valdymo pultelis „Harmony Touch“ suteikia naujas namams skirtų audio/video sistemų valdymo galimybes

„Logitech“ pristatė pažangiosios „Harmony“ serijos naujos kartos nuotolinio valdymo pultelį „Logitech Harmony Touch“. Šis aukščiausio lygio nuotolinio valdymo pultelis visoje serijoje suteikia galimybę pačiam vartotojui užprogramuoti pageidaujamas funkcijas, o novatoriškomis valdymo galimybėmis naudotis per intuityvų jutiklinį ekraną.

„Logitech Harmony Touch“ yra sukurtas taip, kad padėtų pasiekti mėgiamas pramogas pačiu lengviausiu būdu – naudojantis 6 cm skersmens jutikliniu ekranu galima pridėti, pašalinti ar rūšiuoti iki 50 kabelinės ar palydovinės TV kanalų. Taip visi šeimos nariai gali pasiekti mėgiamus savo kanalus ir kitas pramogas – nuo TV laidų ir filmų iki muzikos ir žaidimų, – keliais pirštų lietimais ar brūkštelėjimais.

Be to, šis valdymo pultelis išsiskiria ergonomiška forma, glotniomis korpuso linijomis, kurios kuria minimalistinio dizaino įspūdį. Taip kambario interjerą galima papildyti dar vienu stilingu akcentu. Žemo profilio mygtukai yra apšviečiami iš apačios, todėl pulteliu patogu naudotis ir tamsoje. O įkrovimo stotelė užtikrins, kad „Logitech Harmony Touch“ pultelis bus parengtas naudoti visada, kai jo prireiks.

„Logitech Harmony Touch“ žymi naują universalaus valdymo pultelio evoliucijos etapą“, – sako „Logitech“ skaitmeninių namų verslo grupės viceprezidentas Joergas Tewesas. – Šiandien žmonės vertina patogumą ir nori naudotis tokiomis namų pramogų sistemomis, kurios suteikia naujų įspūdžių ir yra paprastos valdyti. Galvodama apie tai „Logitech“ sukūrė nuotolinio valdymo pultelį, su kuriuo galima pasirinkti norimus valdymo būdus ir namų įrangą kontroliuoti kaip niekada iki šiol“.

„Logitech Harmony Touch“ yra suderinamas su daugiau kaip 225 tūkst. namams skirtų audio/video įrenginių, kuriuos gamina daugiau kaip 5 tūkst. skirtingų bendrovių, o vienu metu jis gali valdyti iki 15 prietaisų.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Harmony Touch“ pasirodys JAV ir Europos rinkose spalio mėnesį, jo rekomenduojama pardavimo kaina siekia 179,99 eurų (apie 620 litų).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *