kaspersky_logo

Pasitikrinkite savo išmanųjį telefoną dėl kibernetinių grėsmių

„Kaspersky Lab“ duomenimis, per pastaruosius pusantrų metų mobiliųjų kenkėjiškų programų skaičius padidėjo beveik 20 kartų. Tačiau ne kiekvienas išmaniojo telefono savininkas žino, kad jo asmeninis įrenginys gali būti atakuojamas kaip ir bet kuris kompiuteris. Dabar kiekvienas išmaniojo telefono vartotojas gali kreiptis į Mobiliųjų telefonų techninį centrą (MTTC) ir patikrinti savo įrenginį dėl grėsmių. Akcijoje taip pat dalyvauja oficialusis „Kaspersky Lab“ produktų platintojas Lietuvoje – bendrovė „Atviros informacinės sistemos“.

Šiandien išmanieji telefonai tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi ir netgi visaverčiais padėjėjais. Mobiliųjų įrenginių atmintyje saugomas didelis vertingos informacijos kiekis, jais jungiamės prie interneto, naudojamės elektroniniu paštu, bendraujame socialiniuose tinkluose. Tačiau mes dažnai pamirštame, kad mūsų veikla internete naudojant asmeninį įrenginį yra nemažų pajamų šaltinis kibernetiniams nusikaltėliams.

Atiduokite išmanųjį telefoną remontuoti į MTTC ir Jums bus suteiktos ne tik kokybiškos vertingo įrenginio remonto paslaugos, bet ir galėsite jį patikrinti dėl virusų. „Paslaugai teikti pasirinkome „Kaspersky Lab“ – vieną lyderiaujančių pasaulyje programinių sprendimų vartotojų apsaugai gamintojų, kadangi tyrimo metu bendrovės produktas Kaspersky Mobile Security, mobiliesiems „Android“ įrenginiams apsaugoti, buvo pripažintas vienu geriausių, – teigė MTTC Vilniaus skyriaus vadovas Donatas Linartas. – Išmaniesiems telefonams populiarėjant negalima mobiliųjų įrenginių naudoti tik kaip ryšio priemonių. Šiandien svarbu žinoti, kad šiuolaikiniai pavojai dažnai nukreipti pavogti įrenginiuose esančią informaciją.“

Be to, MTTC centruose su didele nuolaida galima įsigyti apsaugos sprendimą „Kaspersky Mobile Security“, suteikiantį visapusišką išmaniojo telefono apsaugą besilankant tinklalapiuose, siunčiant failus, apsiperkant arba bendraujant su draugais. Jeigu Jūsų išmanusis telefonas bus pamestas arba pavogtas, šis sprendimas padės apsaugoti asmeninius duomenis ir nustatyti įrenginio buvimo vietą, net jei bus pakeista SIM kortelė. Programa taikoma išmaniesiems telefonams, valdomiems „Android“ 2.2–2.3 ir 4.0 versijų operacinės sistemos. Metinės sprendimo versijos kaina MTTC yra 25 litai vietoj įprastų 59,99 litų.

„Ši akcija – tai švietėjiška programa, skirta apsaugoti vartotoją nuo stiprėjančių mobiliųjų grėsmių. Žinomi atvejai, kai mobilieji virusai ne tik vogė asmeninę informaciją, bet ir nurašydavo išmaniojo telefono savininko pinigines lėšas. Mano nuomone, kiekvienas vartotojas turi savęs paklausti: ar 6 centai per dieną yra daug už patikimą mano mobiliajame įrenginyje esančios svarbios informacijos apsaugą?“ – sako Lina Merkienė, oficialiosios „Kaspersky Lab“ produktų platintojos Lietuvoje bendrovės „Atviros informacinės sistemos“ pardavimų direktorė.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *