G710

Pasirodė žaidimų entuziastų nekantriai laukta „Logitech“ mechaninė klaviatūra

„Logitech“ pristatė naujausią kompiuteriniams žaidimams skirtos savo G serijos gaminį – mechaninę klaviatūrą „Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard“. Tai klaviatūra, leidžianti atsiriboti nuo pašalinių dalykų ir visą dėmesį sutelkti į veiksmą žaidime. Kompiuterinių žaidimų mėgėjams ji suteikia viską, ko tik galima pageidauti: sparčią veikseną, absoliučios kontrolės galimybes ir iki minimumo sumažintų pašalinių trukdžių lygį.

„Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard“ sukūrėme siekdami patenkinti specifinius žaidžiančiųjų poreikius, – sakė „Logitech“ vyresnysis pasaulinių produktų vadovas Markas Starrettas. – Šią klaviatūrą išbandėme realioje aplinkoje kartu su profesionaliais žaidėjais, partneriais, kūrėjais ir tokiais kompiuterinių žaidimų mėgėjais kaip jūs ir aš, kad įsitikintumėm, jog sukūrėme mechaninę klaviatūrą žaidimams, viršijančią visų lūkesčius“.

Klaviatūroje panaudoti mechaniniai mygtukai užtikrina itin kokybišką naudojimosi pojūtį – į kiekvieną spustelėjimą ji reaguoja tikslia 45 g atsakomąja jėga, o jų spustelėjimo gylis siekia 4 mm, tai leidžia greitai surinkti reikalingą tekstą. Be to, spustelėjimai yra praktiškai begarsiai, kadangi kiekvienas mygtukas turi amortizuojantį žiedą, sumažinantį bet kokį galimą triukšmą, tačiau nekenkiantį veiksenai. Klaviatūros mygtukai yra perėję itin nuodugnų patvarumo bandymą ir atlaiko iki 50 mln. paspaudimų.

Šios „Logitech“ klaviatūros mygtukus iš apačios apšviečia LED šviesos šaltinis, leidžiantis pasirinkti 4 skirtingus šviesos intensyvumo lygius arba ją visiškai išjungti. Dar daugiau – kad raidžių W, A, S, D ir krypčių mygtukai būtų geriau matomi, jų apšvietimo lygis gali būti reguliuojamas nepriklausomai nuo likusių klaviatūros mygtukų.

Pasitelkus naujausią „Logitech“ žaidimų priedams skirta programine įrangą, šios klaviatūros specialiems G mygtukams galima priskirti specifines komandas ir Lua programinės kalbos scenarijus (palaikoma iki 18 skirtingų komandų kiekviename žaidime). Visi 110 klaviatūros mygtukų yra apsaugoti nuo klaviatūros užsikirtimo, kai vienu metu nuspaudžiami keli klavišai, o 26 mygtukai nereaguoja ir neįjungia tam tikrų komandų, kai žaidimo eigoje nuspaudžiama ir laikoma neplanuota komandos kombinacija. Tokios apsauginės funkcijos užtikrins, kad žaidimo įkarštyje bus atlikti norimi veiksmai ir išvengta netikėtumų.

Klaviatūra „Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard“ yra suderinama su „Windows 7“, „Windows Vista“ operacinėmis sistemomis, o artimiausiu metu bus suderinama ir su būsimomis sistemomis.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard“ pasirodys Europos rinkoje 2012 m. gruodžio pradžioje. Klaviatūros rekomenduojama pardavimo kaina yra 149,99 euro (apie 515 litų). Daugiau informacijos rasite www.logitech.com ar tinklaraštyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *