20120301131804_img_1091

Pasauliniame kongrese „Mobile World Congress” – Lietuvos stendas

Lietuvos delegacija vasario 27 – kovo 1 dienomis Barselonoje dalyvauja pasauliniame renginyje „Mobile World Congress”. Tarp kongrese susirinkusių 3000 įmonių iš 200 pasaulio šalių – Lietuvos stendas, kuriame produktus ir paslaugas pristato 13 Lietuvos IRT sektoriaus įmonių. Lietuvos įmonių dalyvavimą mobiliųjų technologijų rinkos kongrese organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“.

„Lietuvos IRT sektoriaus įmonės parodoje ne konkuruoja tarpusavyje, o bendradarbiauja siekdamos plėtoti veiklą globalioje rinkoje. „Mobile World Congress“ – vienas svarbiausių IRT sektoriaus renginių, kuris kuria pridėtinę vertę ne tik dalyvaujančioms įmonėms, bet ir teikia prestižą Lietuvai. Pasauliniai renginiai padeda stebėti naujųjų technologijų tendencijas, įsisavinti tarptautinę patirtį, kelti kompetencijas bei ieškoti patikimų užsienio partnerių. Džiaugiamės, kad įmonės parodos metu aktyviai bendrauja su potencialiais partneriais ir tikimės, kad grįš su perspektyviais projektais ir užsakymais“, – sako VšĮ „Versli Lietuva” generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Pagrindinė šių metų „Mobile World Congress” tema – mobiliųjų technologijų sampratos kaita bei ateities vizija. Kongreso metu organizuojami įvairūs renginiai – konferencija, paroda, mugė, apdovanojimų ceremonija, skirta paminėti praėjusių metų inovacijas mobiliųjų technologijų rinkoje.

„Asociacijos „INFOBALT“ nariai jau kelerius metus dalyvauja šiame pasauliniame kongrese, nes tai gera galimybė pristatyti savo patirtį ir užmegzti naujų tarptautinių kontaktų verslo plėtrai. Ir asociacijos nariams, ir visam IRT sektoriui labai svarbus nuolatinis dalyvavimas tokio pobūdžio renginiuose, nes tai užtikrina galimybę, kad Lietuvos kompanijos galės koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis”, – sako asociacijos „INFOBALT“ Eksporto komiteto vadovas Kęstutis Gardžiulis. Šiais metais „Mobile World Congress” dalyvauja devyni asociacijos „INFOBALT“ nariai.

Barsenoloje vykstančiame kongrese dalyvauja 13 įmonių iš Lietuvos: „Getjar Baltic”, „Etronika”, „Telesoftas”, „Agmis”, „Metasite Business Solutions”, „Informacinių technologijų organizacija” (iTo), „Itero IT”, „EVP International”, „Baltic Car Equipment”, „Mokipay Europe”, „Baltic Web Studio”, „MobOn” ir „IGTS Technology”.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *