Ning traukiasi iš nemokamų socialinių tinklų verslo

Asmeninių socialinių tinklų kūrimo platforma http://www.airmaxrunningsneaker.com artimiausiu metu gali paprašyti didžiausių savo klientų susimokėti už teikiamas paslaugas. Tai vienas iš Ning įkūrėjų Marcas Andreessenas. Kalbama, kad apie 120 milijonų JAV dolerių platformos tobulinimui skyrę investuotojai galų gale užsimanė gauti iš šios investicijos finansinės naudos. Ning yra labai paprasta sistema, leidžianti bet kam susikurti air max 95 savo socialinį tinklą. Galybė įvairių trečiųjų šalių programų pagyvina socialinius tinklus. Norint juos sukurti, nebūtina programuoti ar kurti dizaino – viskas atliekama internete ir tai nieko span style=”text-decoration: line-through;”nekainuoja/span NEKAINAVO.

Dabar ši paslauga bus apmokestinta (nors ir nedaug – 10-100 JAV

dolerių per mėnesį). Tie, kurie nenorės mokėti, turės susirasti kitą platformą savo socialiniams tinklams (pasirinkimas yra Grou.ps bei Group.ly). Ning kūrėjai su esamos informacijos eksportu ir migravimu į kitą platformą. Vadovybės sprendimas atsisakyti nemokamų paslaugų verslo modelio yra gana logiškas http://www.ray-baneyewear2015.com, nes anksčiau ar vėliau tai būtų vis tiek įvykę. Pastaraisiais metais Ning platformoje sukurti socialiniai tinklai generavo labai daug vartotojų srauto Amerikoje.

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *