Logitech Cube 2

Naujoviška unikalaus dizaino „Logitech Cube“ pelė

Nuolat išrasdama naujus būdus valdyti skaitmeninį pasaulį, bendrovė „Logitech“ šįkart pristato unikalią kompiuterinės pelės versiją – „Logitech Cube“. „Logitech Cube“ turi viską, ko reikia kompiuterinei pelei, ir, prireikus, vienu judesiu gali tapti prezentacijų valdikliu.

„Neįprasto, bet kartu ir elegantiško dizaino „Logitech Cube“ iškart patraukia akį, – sakė Toddas Walkeris, „Logitech“ prekės ženklo vadovas. – Gaminys pasižymi ne tik išsiskiriančia išvaizda. „Logitech Cube“ savo mažyčiame korpuse turi tas reikalingas funkcijas, kurios pravers ir dirbant ilguose skrydžiuose, ir rodant svarbią prezentaciją.“

Logitech Cube
„Logitech“ sukurta „Flow Scroll“ programinė įranga užtikrina sklandžią slinktį, kai pirštu braukiama per „Logitech Cube“ skydelį – interneto puslapių, dokumentų sklaidymas primena naudojimąsi telefonu su jutikliniu ekranu.

Kad „Logitech Cube“ persijungtų iš pelės režimo į demonstracijų valdiklio, tereikia įtaisą pakelti į orą – po kelių akimirkų juo jau galima valdyti savo prezentaciją: spustelėjus viršuje pereinama prie kitos skaidrės, o prireikus grįžti prie ankstesnės skaidrės, tereikia apversti pelę ir spustelėti dar kartą.
Kompaktiška „Logitech Cube“ pelė telpa kišenėje, tad persikeliant su savo nešiojamuoju kompiuteriu iš darbo vietos į konferencijų salę ar svetainės į virtuvę namuose, ją paprasta persinešti kartu.

„Logitech Cube“ komplektuojama su miniatiūriniu „Logitech Unifying“ siųstuvu, kurio dydis yra toks, jog jo nereikia išjunginėti iš kompiuterio šį pernešant. Imtuve naudojamas „Logitech Advanced“ 2,4 GHz dažnio ryšys, užtikrinantis prijungimo laidu patikimumą ir suteikiantis belaidžio ryšio patogumą. Be to, prie to paties vieno imtuvo galima prijungti iš viso 6 suderinamus įtaisus – įprastą arba skaitinę klaviatūrą, galbūt net dar vieną pelę.

„Logitech Cube“ numatoma pradėti pardavinėti sausio pradžioje tik internetu www.logitech.com svetainėje. Pelei bus suteikiama 3 metų garantija, o kaina sieks apie 240 litų (69,99 eurus).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *