Sharp XL-HF401PH

Naujoji „Sharp XL-HF401PH“ stereosistema – puikios kokybės garsas

Pamėgtos muzikos paleidimas gera garso kokybe per mobiliuosius įrenginius dar niekada nebuvo toks paprastas kaip su naujojo „Sharp XL-HF401PH“ „hi-fi“ stereosistema. Naudodamiesi „AirPlay“ technologija, atskiras dainas arba visą grojaraštį iš „iTunes“ galėsite paleisti per bet kurį „Apple“ įrenginį belaidžiu tinklu. Svarbiausia, kadtam, nebereikės papildomos įrangos.

„iPod“ tapo visų muzikos mylėtojų dažniausiai įsigyjamu ir nuolat nešiojamu įrenginiu. Tačiau iki šios akimirkos mėgstamos muzikos klausymasis per mobiliuosius įrenginius namuose sudarė tam tikrų keblumų. Naujoji „Sharp XL-HF401PH“ „hi-fi“ stereosistema leidžia muzikos mylėtojams paleisti visą savo „iTunes“ laikmenų biblioteką belaidžiu būdu, neprarandant garso kokybės. Bet koks „iMac“ su „iTunes“ laikmenų paleidimo programine įranga (nuo 10.1 versijos) gali veikti kaip muzikos šaltinis, naudodamas „Apple AirPlay“ technologiją, kaip tai daro „iPhone“, „iPad“ arba „iPad Touch“ (nuo iOS 4.2). Garso sistema veikia kaip muzikos imtuvas, per kurio garsiakalbius belaidžiu būdu („Wi-Fi“) grojamos dainos. Palyginus su „Bluetooth“, muzikos perdavimas per „AirPlay“ užtikrina geresnę garso kokybę ir platesnį diapazoną.

„Mes pastebėjome, kad vartotojai vis dažniau iš elektronikos prietaisų tikisi geriausios kokybės, nedaug vietos užimančių arba laiko per daug nereikalaujančių įrenginių”, – teigia Alberico Lissoni, „Sharp Europe“, „Consumer Electronics“ viceprezidentas. Pasak viceprezidento, be puikios garso kokybės ir išskirtinai paprasto veikimo, dėmesys taip pat skiriamas moderniam ir patraukliam šio įrenginio dizainui.

Be „Apple“ įrenginių prie XL-HF401PH per USB arba garso įvestį galima prijungti bet kurį MP3 grotuvą. Galima paleisti muziką net iš kompaktinių diskų, o MP3 ir WMA failus – iš USB atmintuko arba kompaktinio disko. Be to, garso sistema turi FM imtuvą su RDS ir 40 atminties lizdų. 2 x 50 vatų (RMS) išvesties garso sistema siūlo išskirtinę garso kokybę už patrauklią kainą. Specialiai atrinkti komponentai ir ypač aukštos kokybės dvikrypčiai garsiakalbiai užtikrina pirmos klasės garso kokybę. Jei norite, sistemą galima išplėsti žemų dažnių stiprintuvo išvestimi.

„Sharp XL-HF401PH” sertifikuota tarptautinės vartotojų elektronikos, IT aparatūros ir mobiliųjų telefonų gamintojų asociacijos „Digital Living Network Alliance“ (DLNA). DLNA sertifikuoti įrenginiai gali komunikuoti vienas su kitu namų tinkle arba tiesiogiai.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *