Logitech Wireless Mouse M525

Naujoji „Logitech“ pelė naršymo kontrolę atiduoda į jūsų rankas

Šiandien „Logitech“ pristatė belaidę kompiuterio pelę „Logitech Wireless Mouse M525“, pritaikytą sparčiai ir sklandžiai naršyti internete. Pagrindiniai naujosios pelės pranašumai – itin tiksliai veikiantis slinkties mygtukas ir optinis daviklis.

Naujoji „Logitech“ kompiuterio pelė turi itin tiksliai veikiantį slinkties ratuką, kuris leidžia patogiau peržiūrėti interneto svetaines. Tačiau pagrindinis ratuko pranašumas – dideli ir daug turinio talpinantys tinklalapiai, po kuriuos jis padeda naršyti sparčiau ir sklandžiau. Šį ratuką stumtelėjus į kairę ar dešinę, interneto naršyklėje galima nesunkiai pereiti prie buvusio tinklalapio.

„Logitech Wireless Mouse M525“ išsiskiria sparčiąja slinktimi, ratuko navigacija ir lazeriui prilygstančiu veikimo tikslumu, todėl naršyti internete su ja yra itin patogu, – sakė „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – Ši pelė siūlo idealų tikslumo, funkcionalumo ir patogumo savybių rinkinį bei leidžia be suvaržymų mėgautis skaitmeniniu pasauliu, kuriame praleidžiame vis daugiau savo laiko“.

Lenktos šios pelės formos su guminiais paminkštinimais patogiai priglunda prie delno, o dėl nedidelių išmatavimų šią pelę paprasta visur nešiotis kartu su kompiuteriu. Be to, „Logitech Wireless Mouse M525“ yra aprūpinta energijos tausojimo funkcijomis – sumaniu miego būsenos režimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku, todėl jos baterijos darbo trukmė gali siekti net iki 3 metų ir leidžia praktiškai pamiršti apie jos keitimą.

Prie nedidelio „Logitech Unifying“ imtuvo, komplektuojamo kartu su šia pele, galima prijungti iki šešių skirtingų „Unifying“ standartą palaikančių įtaisų. Tai leis neapkrauti savo darbo vietos nereikalingais įrenginiais ir išsaugoti daugiau laisvų kompiuterio USB jungčių. Technologija „Logitech Advanced Optical Technology“ užtikrina lazerio lygio tikslumą ant įvairių paviršių. Ji taip pat naudoja mažiau energijos ir leidžia pailginti baterijos darbo laiką.

„Logitech Wireless Mouse M525“ Lietuvoje prekyboje pasirodys gruodžio mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 39,99 euro (apie 140 litų).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *