HP LaserJet Pro 400 color MFP M475

Naujieji HP spalvoti lazeriniai spausdintuvai nedidelėms įmonėms siūlo profesionalią kokybę

HP pristatė naujus „HP LaserJet“ spausdintuvus, kurie mažoms ir vidutinėms įmonėms suteiks galimybę profesionalia kokybe spausdinti spalvotus dokumentus ir padidinti savo produktyvumą bei efektyvumą.

Naujojoje „HP LaserJet Pro 300/400“ spalvotų spausdintuvų serijos „HP LaserJet Pro 300 color M351“ įrenginys tinkamas smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms bei namų vartotojams spausdinti itin gyvomis spalvomis.

Kitas šios serijos spausdintuvas – „HP LaserJet Pro 400 color M451“ pasižymi didesne spausdinimo sparta ir tai leidžia įmonių darbuotojams greitai išspausdinti profesionalios kokybės spalvotus spaudinius, pavyzdžiui, reklamines brošiūrėles.

Kartu buvo pristatyta ir nauja „HP LaserJet Pro 300/400“ spalvotų daugiafunkcinių spausdintuvų serija, kurioje – du įrenginiai su patogiais 8,9 cm įstrižainės jutikliniais ekranais.

„HP LaserJet Pro 300 color MFP M375“ padės išauginti produktyvumą, nes juo galima spausdinti, skenuoti, kopijuoti, siųsti ir priimti faksus, šiuo įrenginiu verslininkai gali patys kurti ir spausdinti aukštos kokybės spalvotus spaudinius, reklaminę medžiagą.

HP LaserJet Pro 400 color M451
Tuo tarpu „HP LaserJet Pro 400 color MFP M475“ turi tas pačias funkcijas, bet spausdina didesne sparta ir yra galingesnis. Jame yra standartinė dvipusio spausdinimo funkcija, galimybė valdyti įrenginį „HP Web Jetadmin“ programine įranga.

„HP LaserJet Pro 400 color MFP M475“ yra darbinis biuro spausdintuvas, kadangi jis pasižymi sparta, yra tylus ir suteikia galimybes vartotojams kurti įvairiausią spalvotą įmonės reklaminę medžiagą, – sakė Robertas Dinkelackeris, „LaserJet“ rinkodaros vadovas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. – Tai įrenginys, kuris keičia žaidimo taisykles, nes jo puiki spausdinimo sparta ir funkcijų rinkinys padidino produktyvumą, o galimybė kurti išoriniam naudojimui tinkamus dokumentus įmonės viduje padeda sutaupyti nemažas pinigų sumas, kurias kitu atveju tektų išleisti išoriniams tiekėjams“.

„HP LaserJet Pro 400 color M451“ ir „HP LaserJet Pro 300/400 color MFP“ serijų spausdintuvai yra jungiami prie interneto ir yra suderinami su mobiliojo spausdinimo sprendimais, tokiais kaip „HP ePrint“, „HP Wireless Direct“ bei „Apple AirPrint“. Jais naudodamiesi įmonių darbuotojai, vartotojai gali spausdinti beveik iš bet kurio mobiliojo įrenginio būdami praktiškai bet kur. Tokiu būdų jie išlieka produktyvūs ir keliaudami.

„HP LaserJet Pro 300/400 color MFP“ serijos įrenginiuose galima naudoti HP verslo programėles, kurios suteikia vartotojams prieigą ir galimybę spausdinti įvairų internete esantį turinį naudojantis tik jutikliniu ekranu.

HP LaserJet Pro 300/400 spalvoti daugiafunkciniai įrenginiai prekyboje pasirodys vasario pradžioje ir kainuos nuo 1707 litų. HP LaserJet Pro 300/400 spalvotais spausdintuvais taip pat bus prekiaujama jau vasario pradžioje, jie kainuo nuo 907 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *