Dell Inspiron One 2320

Naujieji „Dell XPS 14z“ ir „Dell InspironOne 2320“ – jau Lietuvoje!

Šiandien prekyboje Lietuvoje pasirodė kerinčio dizaino „Dell XPS 14z“. Šis nešiojamasis kompiuteris – tai naujausias „Dell“ plonų ir galingų kompiuterių serijos gaminys, puikiai tinkantis darbui ir pramogoms. Tai ploniausias daugiafunkcinis nešiojamasis kompiuteris su 14 colių įstrižainės ekranu, vidiniu optinių diskų įrenginiu ir pasirenkama diskrečiosios grafikos sistema. Šis aliuminio ir magnio lydinio korpuso kompiuteris turi apšviečiamą (Backlit) klaviatūrą, kuri leidžia patogiai dirbti vakare ar net visiškoje tamsoje, jame taip pat integruota HD interneto kamera.

Kompiuteryje esanti galinga įranga leidžia patogiai ir efektyviai naudotis visomis kompiuterio galimybėmis, šį kompiuterį galima įsigyti su 2-osios kartos Intel® Core™ i5 arba Core i7 procesoriumi, HD WLED ekranu, išimamu optinių diskų įrenginiu ir pasirenkama NVIDIA® grafikos sistema. „XPS 14z“ suteikia daugiau galimybių, įskaitant didesnį ekraną ir geresnį mobilumą.

Dell XPS 14z HD Glare

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Dell XPS 14z HD Glare
Procesorius i5-2430M i7-2640M
Atmintis 4 GB dviejų kanalų DDR3 (1333 Mhz) 8 GB dviejų kanalų DDR3 (1333 Mhz)
Diskinis kaupiklis 500 GB 750 GB
Grafikos sistema GeForce® GT 520M (1 GB) GeForce® GT 520M (1 GB)
Operacinė sistema Microsoft Windows 7 Home Premium Microsoft Windows 7 Home Premium
Rekomenduojama mažmeninė kaina 3449 Lt 4105 Lt

„Dell Inspiron One 2320“ – viskas viename

Taip pat Lietuvos pirkėjams siūloma įsigyti ir „viskas viename“ stalinį kompiuterį „Inspiron One 2320“, kuris idealiai tinka tiek tėvams, tiek ir vaikams. Šis kompiuteris su jautriu lietimui ekranu sukurtas taip, kad būtų ypač galingas ir tuo pačiu išliktu dailus.
Šis kompiuteris nepamainomas namų pagalbininkas – juo galima žiūrėti filmus, atlikinėti namų darbus, žaisti, tiesiog dirbti ar klausytis muzikos. Kiekvienas šeimos narys tikrai ras kaip pritaikyti šį kompiuteri savo poreikiams. O 23 colių įstrižainės ekranas, palaikantis Full HD funkciją, gali tapti alternatyva namų kino teatrui.

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Dell InspironOne 2320
Procesorius i3-2100 i5-2400
Atmintis 4 GB 6 GB
Diskinis kaupiklis 1 TB 1 TB

Grafikos sistema

GeForce® GT525M

GeForce® GT525M

Operacinė sistema

Microsoft Windows 7 Home Premium

Microsoft Windows 7 Home Premium

Rekomenduojama mažmeninė kaina

3242 Lt

3794 Lt

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *