Scanjet

Nauji HP sprendimai padės verslui efektyviau dirbti su informacija

Našesniam informacijos tvarkymui organizacijose HP pristatė naujus vaizdavimo ir spausdinimo gaminius: spausdintuvus, skenerius, paslaugas bei sprendimus su produktyvumą didinančiomis priemonėmis, taip pat saugumo ir mobiliuosius sprendimus, kuriuos naudodamos įvairių dydžių įmonės gali efektyviau ir saugiau dirbti su informacija ir bendradarbiauti.

Įrenginių krepšelį HP papildė nauju mobiliuoju „HP Officejet“ daugiafunkciniu spausdintuvu, keturiais „HP LaserJet“ įprastais bei daugiafunkciniais spausdintuvais bei „HP Scanjet“ skeneriu. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonėms pritaikyti įrenginiai spausdina dokumentus profesionalia kokybe bei didele sparta ir padeda išplėsti biuro ribas toliau jo sienų.

Greta įrenginių HP pristatė ir dešimt naujų bei patobulintų darbo srautų valdymo sprendimo, programėlių ir saugumo priemonių, kurie visi padeda didinti efektyvumą, gerinti veiklos procesus, kontroliuoti ir apsaugoti informacijos valdymą.

HP Skaitmeninių darbo srautų integravimo paslaugos (angl. „HP Digital Workflow Integration Services“), kurios yra HP Valdomų spausdinimo paslaugų (angl. HP Managed Print Services) tęsinys, suteikia efektyvių sprendimų galimybes integruodamos užnugario sistemas, leidžiančias pasiekti informaciją veiklos procesų optimizavimui realiu laiku ir parūpina klientams vieną sąlyčio tašką valdymui. Derindama inovacinių produktų krepšelio stiprybes, pirmaujančias rinkoje valdymo priemones ir platų sprendimų spektrą, HP efektyviai ir saugiai tenkina šiandieninių didžiųjų organizacijų unikalius poreikius.

Geresnis lankstumas su naujais spausdinimo ir skenavimo įrenginiais

HP M401

Pristatytas „HP Officejet 150 Mobile All-in-One“ yra pirmasis pasaulyje mobilusis daugiafunkcinis spausdintuvas ir puikus priedas profesionalams, kuriems reikia kompaktiško, patvaraus įrenginio spausdinti, skenuoti ir kopijuoti keliaujant. Jame įdiegta belaidė „Bluetooth“ sąsaja spausdinimui iš tam tikrų nešiojamųjų kompiuterių bei išmaniųjų telefonų ir ilgai veikiantis ličio jonų akumuliatorius, kurio vienos įkrovos pakanka išspausdinti iki 500 puslapių.

Nauji „HP LaserJet Pro 400 M401“ ir „HP LaserJet Pro 400 MFP M425“ yra pirmieji HP prie interneto jungiami vienspalviai lazeriniai, atitinkamai, vienos ir kelių funkcijų spausdintuvai. Abu jie pasižymi pažangiomis jungtimis, tokiomis kaip „HP ePrint“ ir „HP Wireless Direct“, kurios tinka sparčiai besikeičiančių SVV įmonių augantiems poreikiams ir leidžia darbuotojams paprasčiau palaikyti ryšį ir produktyviau dirbti nebūnant biure. 8,89 cm jutikliniame ekrane patogu valdyti spausdinimo funkcijas ir pasinaudoti verslo programomis tiesiai iš įrenginio.

Aukštos kokybės spalvotame „HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575“ ir vienaspalviame „HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525“ yra 20,32 cm dydžio jutiklinis ekranas su „HP Quick Sets“ priemonių rinkiniais, kuriais darbus galima valdyti vienu spustelėjimu. „HP Quick Sets“ rinkiniuose yra tiesioginio siuntimo, peržiūros, redagavimo ir vaizdų išdidinimo funkcijos. Naudojama „HP FutureSmart 2“ įdiegtoji programinė įranga yra paprasčiau atnaujinama ir leidžia centralizuotai valdyti užduotis visame spausdintuvų ūkyje su „HP Web Jetadmin“.

Su spausdintuvais „HP LaserJet Pro 400 M401“ ir „HP LaserJet Pro 400 MFP M425“ vartotojai gali spausdinti praktiškai iš bet kur, pasinaudodami „HP ePrint“ ir „Apple AirPrint“ teikiamomis galimybėmis bei sumažinti elektros suvartojimą pasitelkę įdiegtą HP automatinio įjungimo ir išjungimo technologiją.

HP spausdintuvai yra pritaikyti veikti su originaliomis HP dažų kasetėmis kaip viena, tiksliai suderinta sistema, kuri išspausdina aukštos kokybės tekstą ir išgauna realistiškas spalvas dokumentuose. Sukurtos siekiant optimalaus našumo ir minimalaus poveikio aplinkai, originaliosios HP dažų kasetės užtikrina aukščiausio lygio patikimumą, vadinasi, rečiau teks perspausdinti dokumentus. Be to, daugelis kasečių yra pagamintos iš perdirbto plastiko.

Stalinis „HP Scanjet Enterprise 7000 s2“ skeneris yra kompaktiškas ir naudoja „HP Precision Feed“ bei „HP AccuPage“ technologijas, kad užtikrintų efektyvų veikimą be klaidų. Tiesioginio skenavimo į „Sharepoint“ platformą arba IT debesį (angl. Scan to Sharepoint, Scan to Cloud) funkcijos išplečia šio skenerio panaudojimą.

Informacijos valdymas su HP darbo srautų sprendimais

Pristatytas naujas mobiliojo spausdinimo sprendimas „HP ePrint Software“, kuris įgalina spausdinti iš kompiuterio į „HP ePrint“ funkciją palaikančius spausdintuvus namuose ar darbe. „HP ePrint App“ programėlės, skirtos „Apple“ bei „BlackBerry“ išmaniesiems įrenginiams yra tobulesnės pamainos populiariajai „HP ePrint Home & Biz App“.

Darbą palengvinantis „HP Capture and Route“ sprendimas sudaro galimybes efektyviai skaitmenizuoti informaciją, kad klientai galėtų surasti reikalingus dokumentus greičiau nei bet kada anksčiau. Šis sprendimas įgalina popierinius dokumentus pervesti į įvairius skaitmeninius formatus: JPG, „Microsoft Word“ .doc bei .docx, PDF, TIF, RTF vieno mygtuko spustelėjimu.

„HP and Kofax Communication Server“ yra centralizuota komunikacijos platforma, kurioje galima patikimai keistis kritinėmis žinutėmis tarp programų, įrenginių ir žmonių. Klientai taip pat gali identifikuoti, stebėti ir registruoti išsiunčiamų elektroninių laiškų, SMS, MMS, balso pašto žinučių bei faksogramų siuntėjus bei gavėjus.

Spausdinimo infrastruktūros valdymą palengvinantis „HP Jetdirect 2700w USB Wireless Print Server“, pasižymintis didelės spartos belaidžio spausdinimo bei pažangiomis, korporacinio lygio saugumo galimybėmis, leidžia klientams išdėlioti spausdintuvus kur tik reikia ir apsieiti be kabelių.

Pagerinto našumo „HP Web Jetadmin 10.3“ sistema pasirūpina tobulesniu darbo srautų valdymu ir palaiko daugiau įrenginių. Ši spausdinimo ūkio valdymo programa yra siūloma nemokamai ir naudojama diegti, nustatyti tinklinius bei prie kompiuterių jungiamus įprastus ir daugiafunkcinius spausdintuvus, skenerius, spręsti kylančias problemas ir juos valdyti.

Užtikrinta ramybė su HP saugumo sprendimais

Spausdinimo saugumą paprasčiau valdyti įgalinantis „HP Imaging and Printing Security Centre“ yra pirmasis rinkoje sprendimas, kuriame naudojamos saugumo politikos taisyklės HP spausdinimo ūkiams. Dabar jis palaiko ir HP korporacinės klasės įrenginius, pagerintas ūkio rizikos vertinimas, patobulintos vartotojo sąsajos ir įdiegta „HP Instant-On Security“ funkcija, kuri apsaugo įrenginius iškart, kai šie prijungiami prie tinklo. Šį sprendimą galima įsigyti per „HP Managed Enterprise Solutions“ arba „HP Partner Document Solutions Specialists“ kanalus.

Naujomis funkcijomis buvo papildyti „HP Access Control Printing“ sprendimai: spausdinimo pagal pareikalavimą nenaudojant serverio, kas sumažina sąnaudas, dvilypė identifikacija, pridedanti papildomą saugumo lygį, galimybė siųsti spaudinius elektroniniu paštu, kuri didina produktyvumą. „HP Access Control Printing“ sprendimus dabar įsigyti tapo dar lengviau: juos galima užsakyti kaip „Express“ ar „Professional“ paketą arba atskirais moduliais.

Kainos ir prekybos pradžia

  • „HP Officejet 150 Mobile All-in-One“ kaina yra apie 1380 litų, prekybą juo planuojama pradėti birželio viduryje.
  • „HP LaserJet Pro 400 M401a“, M401d, M401dn ir M401dw kainuos atitinkamai apie 890, 1070, 1240, 1410 litų ir parduotuvėse jie turėtų pasirodyti liepos 1-ąją.
  • „HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525dn“ kaina prasidės nuo 5718 litų, juo prekiauti numatoma pradėti liepos 1 dieną. Tokiu pat laiku prekyboje pasirodys „HP LaserJet Enterprise 500 MFP M425f“, kurio kaina sieks 6647 litus.
  • „HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575dn“ kaina prasidės nuo 7071 lito, o „HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575f“ – 7924 litų. Abiejų planuojama sulaukti prekyboje liepos 1-ąją.
    „HP Scanjet Enterprise 7000 s2“ kaina yra 3449 litai ir jis jau parduodamas.
  • HP sprendimų ir paslaugų kainodara bei prieinamumas priklauso nuo kompanijos dydžio ir regiono, kuriame ji veikia.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *