LaserJet Pro 200 Color

Nauji HP spausdinimo sprendimai ir įrenginiai padeda skaitmenizuoti biuro darbą ir sumažinti sąnaudas

HP ką tik pristatė naujus spausdintuvus „HP Officejet Pro“, „HP LaserJet“ bei turinio valdymo sprendimus. Tai – priemonės, kuriomis naudodamiesi verslo bei viešojo sektoriaus klientai gali sumažinti sąnaudas, padidinti našumą ir skaitmenizuoti biuro darbą. Didinti efektyvumą ir gerinti kainas HP padeda dėmesys inovacijoms, pasinaudojimas išmaniaisiais „Autonomy“ sprendimais ir turtinga rašalinių spausdintuvų projektavimo patirtis.

Naujieji spausdintuvai, pažymintys intelektinės nuosavybės ir inovacijų iš visos organizacijos integraciją, yra didžiausias HP komercinių spausdintuvų krepšelio atnaujinimas per beveik dešimtmetį,

„Mūsų klientams reikia inovatyvių technologijų, pritaikytų jų darbo srautams, kurios yra paprastos ir efektyvios bei padeda tvarkyti jų veiklą, – teigė HP lazerinių spausdintuvų ir korporacinių sprendimų Europos, Artimųjų Rytų bei Afrikos regiono rinkodaros vadovas Robertas Dinkelackeris.– HP siūlo aukštos kokybės dokumentų spausdinimą kaip niekad didele sparta ir puikų našumą, kuris kilstelės biuro našumą į naują lygmenį“.

„HP Officejet Pro“ vidutinėms ir mažoms įmonėms: puiki sparta, kokybė, patikimumas ir efektyvios sąnaudos

„HP Officejet Pro X Series“ stacionarūs ir daugiafunkciniai spausdintuvai yra iki dviejų kartų spartesni ir spausdina iki 50 proc. pigiau nei palyginami spalvoti tos pačios klasės spausdintuvai. Šios naujos klasės įrenginiai yra pagrįsti „HP PageWide Technology“ – naujos kartos rašalinių spausdintuvų platforma, kuri nustato naujus mažų darbo grupių spausdinimo standartus. Ji suteikia galimybes mažoms ir vidutinėms įmonėms, nutolusiems biurams bei filialams spausdinti dokumentus aukšta kokybe iki 70 puslapių per minutę sparta.

„HP LaserJet“ ir debesų kompiuterijos sprendimai skaitmenizuoja biuro darbą ir supaprastina prieigą prie duomenų

Versle ir viešajame sektoriuje sukuriami didžiuliai duomenų kiekiai, todėl klientams reikia būdo supaprastinti šios informacijos tvarkymą ir prieigą. „HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c“ ir „HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575c“ leidžia dokumentus apdoroti ir jais dalintis našiau. Aukštos klasės dvigubas skenavimas, „HP everypage” technologija, užtikrinanti, kad visi puslapiai paimami vienu metu ir duomenų įvedimas, kuris paspartina informacijos nuo popieriaus perkėlimą į skaitmeninį biurą sukuria puikų trampliną į skaitmenizuotą pasaulį.

„HP flow MFPs“ gali būti integruoti su turinio valdymo sprendimais, pagrįstais HP priklausančios „Autonomy“ kompanijos programine įranga biure arba per debesų kompiuterijos paslaugas. Sujungdami HP spausdinimo technologiją su „Autonomy“ sprendimais, klientai gali pasiekti, tvarkyti ir pasinaudoti informacija dokumentuose, garso, vaizdo įrašuose, elektroniniuose laiškuose ir interneto puslapiuose.

„HP Flow CM Professional“ suteikia korporacinio lygio turinio valdymo galimybes augančioms įmonėms su standartinėmis aukšto saugos lygio funkcijomis, kurias palaiko ir pirmaujantys bankai, teisės kompanijos bei vertybinių popierių biržos, ir kurias galima pasiekti praktiškai iš bet kurios vietos, naudojant įprastą interneto naršyklę. Debesų kompiuterijos paslaugų pagrindu sukurtas pasiūlymas didina bendradarbiavimo galimybes bei produktyvumą, leisdamas lengvai kaupti, indeksuoti, talpinti, ieškoti, išgauti ir spausdinti dokumentus per unikalią, draugišką vartotojui sąsają.

„HP Flow CM Professional“ ir„HP flow MFPs“ gali pagerinti darbuotojų produktyvumą, suteikdami jiems daugiau bendradarbiavimo galimybių, supaprastindami procesus, leisdami daugiau laiko skirti mūsų klientams ir visam verslui, – teigė Robertas Dinkelackeris. – Mes pastebime, kad šie pasiūlymai daro labai teigiamą įtaką mūsų verslui – galima lengviau skenuoti dokumentus, lengviau juos surasti debesų kompiuterijos pagrindu veikiančioje turinio valdymo sistemoje ir lengva išspausdinti informaciją“.

„HP Flow CM Enterprise“ yra sudarytas iš korporacinio turinio valdymo sprendimų, skirtų didelėms organizacijoms, kurie suteikia galimybę greitai pasiekti svarbiausią informaciją ir padėti integruoti, supaprastinti bei automatizuoti procesus, siekiant sumažinti veiklos sąnaudas, padidinti darbuotojų produktyvumą ir pagelbėti užtikrinant atitikimą reikalavimams.

Biuro spausdinimo sprendimai didina produktyvumą

Įvairių dydžių organizacijos gali didinti savo produktyvumą tuo pačiu mažindamos savo spausdinimo ūkio sudėtingumą.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios siekia padidinti biuro našumą sparčiai spausdindamos raiškius spaudinius, HP siūlo dvi papildomas „HP LaserJet Pro“ spausdintuvų serijas. HP taip pat pristatė naujus ir patobulintus dokumentų darbo srautų sprendimus kartu su „HP LaserJet Enterprise“ serijos spausdintuvais, kurie pagerina darbo našumą didelėse organizacijose. Daug keliaujantiems darbuotojams HP dabar siūlo geresnę prieigą prie spausdinimo iš debesų kompiuterijos paslaugų, įtraukdama „Google Apps“ pašto dėžučių palaikymą į savo „HP ePrint Enterprise“.

Siekiantiems pagerinti darbo eigą per į klientą nukreiptą komunikaciją elektroniniais ir spausdintiniais kanalais, HP siūlo „HP Exstream LiveSite Connector“ ir „HP Claims Correspondence 2.0“ sprendimus. „HP Exstream LiveSite Connector“ derina „Autonomy“ ir „HP Exstream“ sprendimus, kad pasiūlytų nuoseklią, analize pagrįstą, tikslinę komunikaciją su klientais.

„HP Claims Correspondence 2.0“ sutrumpina pretenzijų išsprendimo ciklą, užtikrina greitesnį korespondencijos aptarnavimą ir pagerina pretenzijos statuso patikrinimą sujungdama dokumentų turinį su žmonėmis ir procesais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *