sony

Naujasis „Sony“ vikruolis „α6000“ – fotoaparatas su sparčiausia autofokusavimo veiksena pasaulyje

Debiutuojantis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „α6000“ išsiskiria greičiausiu automatiniu fokusavimu tarp skaitmeninių fotoaparatų su keičiamais objektyvais, ir vaizdo ieškiklyje atsidūrusių objektų vaizdą geba sufokusuoti per rekordiškai trumpą 0,06 sekundės dalį. Tai reiškia, kad su šiuo vikriu fotoaparatu galėsite užfiksuoti visas spontaniškas akimirkas, kurias kiti fotoaparatai greičiausia praleistų.

Tiems, kas norėjo išnaudoti sisteminių fotoaparatų suteikiamą svorio ir dydžio pranašumą, bet taip pat siekė itin sparčiai veikiančio autofokusavimo režimo, naujasis „α6000“ yra būtent tas ilgai lauktas įrenginys.

Iš tiesų šis fotoaparatas veikia net greičiau už daugelį profesionalių DSLR tipo fotoaparatų. Jo fenomenalias fokusavimo galimybes užtikrina „Sony“ pažangi autofokusavimo sistema „Fast Hybrid AF“. Ši sistema derina du autofokusavimo būdus – atskirų taškų optinės fazės nustatymo jutiklį ir didelio tikslumo kontrastinį fokusavimą.

Kaip jau minėta, tai leidžia pasiekti sparčiausią autofokusavimo veikseną tarp visų sisteminių fotoaparatų, taip pat užtikrina galimybę fotografuoti nuolatiniu didelės spartos režimu (11 kadrų per sekundę) su itin tiksliai sufokusuotu vaizdu kiekvienoje nuotraukoje.

Šiame „Sony“ fotoaparate panaudotas 24,3 mln. taškų vaizdo jutiklis „Exmor APS HD CMOS“ ir vaizdo apdorojimo procesorius „BIONZ X“ užtikrina išskirtinę raišką ir tekstūros detalumą kiekvienoje nuotraukoje.

Kompaktiškajame „α6000“ sutalpinta ir daugiau pažangių funkcijų. Kadro kompoziciją galima lengvai parinkti per ryškų, didelio šviesumo ekranėlį „OLED Tru-Finder“. Jame realiuoju laiku peržiūrėsite fokusavimo, šviesumo ir kitus nustatymus, taip visada gausite tokį rezultatą, kokį matysite.

Fotoaparato korpuso viršuje intuityviai įrengti režimo pasirinkimo ir valdymo ratukai leidžia be papildomų pastangų parinkti optimaliausius nustatymus tais atvejais, kai visas dėmesys sutelktas į fotografuojamą situaciją. Iš viso 7 programuojami mygtukai leidžia akimirksniu pasinaudoti bet kuria iš 43 priskiriamų funkcijų. O integruota blykstė padės pašviesinti portretus ar paskaidrinti pritemusias patalpų fotografijas.

Perkelti fotoaparatu „α6000“ gautas nuotraukas į telefoną itin paprasta: integruotas NFC lustas ir „Wi-Fi“ ryšys leidžia vienu prisilietimu susieti šį fotoaparatą su „Xperia“ ar bet kuriuo kitu „Android“ telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Tokiu būdu taip pat galima paleisti nuotolinio valdymo programėlę „Smart Remote Control“ ir per atstumą valdyti fotoaparato užraktą ar peržiūrėti gautas nuotraukas.

Naujasis „α6000“ yra pasirengęs tobulėti kartu su augančiomis jūsų ambicijomis. „Sony“ fotoaparatams skirta programėlių parduotuvė „PlayMemories Camera Apps“ siūlo rinktis iš nuolatos didėjančio nemokamų ir mokamų programėlių, išplečiančių kūrybinio fotografavimo galimybes ar suteikiančių naudingų techninių funkcijų, spektro. Daugiau informacijos apie tai: www.sony.net/pcma/.

Galop naujasis „Sony“ fotoaparatas išsiskiria ne tik neprilygstamomis techninėmis galimybėmis, bet ir neeiline išvaizda. Dviejų tipų fotoaparato korpusai – juodos ir titano atspalvių, – neabejotinai išprovokuos pavydžius kitų fotografų žvilgsnius.

Kartu siūlomi ir solidžią fotoaparato išvaizdą atitinkantys priedai, tarp kurių – dėklas „LCS-EBC Body Case“, apsaugantis fotoaparato korpusą nuo dulkių ir įbrėžimų; krepšys „LCS-ASB1 Active Sling Bag“ iš vandens nepraleidžiančios medžiagos, skirtas nešiotis rankoje ar ant peties; minkštas dėklas objektyvams „LCS-BBXL“; apsauginė plėvelė fotoaparato ekranėliui „PCK-LM17“.

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „α6000“ Europos rinkose pasirodys šių metų balandžio mėnesį.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *