Sharp AQUOS LC-80LE657

Naujasis „Sharp AQUOS LC-80LE657“

„Sharp“ sukūrė alternatyvą tiems, kurie svajojo apie didelį televizorių savo svetainėse, tačiau 90 colių modelis buvo per didelis. „Sharp“ televizorių seriją papildė naujas 80 colių 3D „LED Aquos“ televizorius.
Dviejų branduolių procesorius ir derintuvų serija (HDTV MPEG4 – DVB-S / S2 / C / T / T2) leidžia mėgautis geriausiais vaizdais, transliuojamais antžeminių, palydovinių antenų signalais arba skaitmeninės kabelinės televizijos. Be to, televizorius papildytas ir T2 standartu, veikiančiu tik kai kuriose Europos šalyse. Jeigu ateityje pasikeistų transliuojamų signalų formatas, „Aquos“ televizorių savininkams nebereiks jokių kitų papildomų sprendimų.

„Aquos LC-80LE657“ naudoja „Sharp“ sukurtą pažangią vaizdo apdorojimo technologiją „Active Motion 200“ arba „Full LED backlighting“ (pilno foninio apšvietimo) ir „X-GEN“ ekrano technologiją, pagamintą pačioje moderniausioje LCD ekranų gamykloje Sakai, Japonijoje. Todėl nepriklausomai nuo 2D ar 3D vaizdo, jo kokybė ir spalvų atkūrimas – įspūdingas.

Naujasis 80-ies colių „Aquos LED“ televizorius pateikia PVR įrašymo funkciją ir tiesiogiai įrašo į USB atmintį. „80LE657“ modelis taip pat pateikiamas su „Media Player“ per USB ir „AQUOS NET+ Internet“ portalu, leidžiančiu naudotojams naudotis ne tik savo failais, bet ir internetiniais ištekliais. Naujausias „Sharp“ TV taip pat leidžia naudotojui naršyti socialiniuose tinklapiuose, pvz. „Facebook“ arba „Twitter“. Valdyti šį gigantą paprasta ir patogu net su išmaniuoju telefonu. Galima žiūrėti filmukus, transliuojamus tiesiai iš mobiliųjų įrenginių.

„Sharp 80LE657“ – daugiau nei televizorius. Tai didelis ekranas, kuriame galite peržiūrėti savo vaizdo įrašus, nuotraukas, per jį klausytis muzikos, žaisti žaidimus arba naudotis internetu. Jei juo nesinaudojate šiais tikslais, galite įjungti ekrano užsklandos režimą ir paversti ekraną Claude Monet ar Jean-François Millet tapybos darbu arba tiesiog šeimos fotografija.

„Aquos 3D LED LE657“ serijos televizoriai tausoja aplinką, nes priklauso efektyviausiai energiją vartojančių įrenginių klasei A++. Naujasis „Sharp“ televizorius pateikiamas su „X-GEN“ ekranu, užtikrinančiu efektyviausią „Full LED“ foninio apšvietimo išnaudojimą. Jis pats išsijungia, kai nenaudojamas, be to, būdamas toks didelis suvartoja labai nedaug energijos – apie 130 W.

Pagrindinės „LC-80LE657E“ funkcijos:

  • 80 colių ekranas (203 cm)‬;
  • „FULL HD X-GEN“ ekranas (1920 X 1080 X 3);
  • HD derintuvas (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2), MPEG2 / MPEG4 H.264‬;
  • LCD TV SU „FULL LED BACKLIGHT‬“;
  • „ACTIVE MOTION 200“‪ funkcija; ‬
  • Prieiga prie interneto per „AQUOS NET +“;
  • „‪MULTIMEDIA PLAYER“ (per DLNA tinklą arba USB atmintinę)‬;
  • „USB TIMESHIFT“ 0+ funkcija ir „PVR“ leidžia lengvai suprogramuoti ir prieiti prie įrašytos medžiagos.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *