Sony-NEX-3N1

Naujas „Sony“ fotoaparatas „NEX-3N“ – profesionalios fotografijos galimybės kiekvienam

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

Šis sisteminis fotoaparatas su keičiamais objektyvais ir integruota blykste užtikrina profesionalaus lygio rezultatus, dėl kurių nereikia leistis į jokius kompromisus.

„NEX-3N“ sveria vos 210 g ir yra mažiausias bei lengviausias pasaulyje sisteminis fotoaparatas su dideliu APS-C tipo vaizdo jutikliu. Šis jutiklis geba užfiksuoti žymiai daugiau šviesos nei įprasti kompaktinės klasės fotoaparatų jutikliai, o tai yra vienas svarbiausių parametrų, lemiančių nuotraukų ir vaizdo kokybę. Pasitelkus papildomus objektyvus su „NEX-3N“ galima išgauti lygiai tokius pačius meniškus efektus nuotraukose, kaip ir fotografuojant su profesionalaus lygio fotoaparatais.

Plataus formato kameros jutiklis taip pat išplečia maksimalų jautrumo šviesai lygį iki ISO 16000 reikšmės. Jutiklio galimybes papildo „BIONZ“ vaizdų apdorojimo procesorius, naudojantis tokią pačią vietinę triukšmo mažinimo metodą kaip ir pripažinimą pelniusiame „Sony“ profesionalaus lygio fotoaparate „α99“. Pagal šį metodą triukšmo mažinimo ir vaizdo paryškinimo lygis kiekvienai kadro vietai parenkamas individualiai.

Visiškai nauja „Auto Object Framing“ funkcija padeda gauti geresnės kompozicijos ir profesionaliau atrodančius rezultatus be didelių pastangų. Fotoaparatas „NEX-3N“ pats išanalizuoja įamžinamą sceną ir aptinka žmones, nuotolį iki kitų daiktų ar objektų judėjimo trajektoriją bei automatiškai apkerpa nuotrauką parinkdamas idealų atstumą iki jos kraštų.

Ryškus didelės 7,5 cm įstrižainės nuotraukų peržiūros ekranėlis gali būti pasuktas 180 laipsnių kampu – taip ištiesus ranką akimirksniu galima gauti autoportretą. Ant fotoaparato korpuso pridėta priartinimo rankenėlė nuo šiol leidžia priartinimo nustatymus valdyti vienos rankos pirštais. Tai patogu tokiose situacijose, kai fotoaparatą reikia laikyti tik viena ranka.

Naujasis „NEX-3N“ yra pirmasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas, palaikantis naują „TRILUMINOS Colour“ technologiją, kurios pranašumais galima naudotis peržiūrint nuotraukas ir vaizdus per bet kurį „BRAVIA“ televizorių, palaikantį „TRILUMINOS Display“ režimą.

Šiuo metu fotoaparatui „NEX-3N“ tinka net trylika skirtingų montuojamų objektyvų. „Sony“ ir „Carl Zeiss“ objektyvų spektras siūlo naudotis nuotolinės, plačiakampės ar makro fotografijos galimybėmis ir išlaisvinti visą kūrybinį potencialą Naujajam fotoaparatui taip pat skirta plati priedų gama nuo dėklų ir dirželių iki papildomų baterijų.

Naujasis „NEX-3N“ Europos šalių rinkose turėtų pasirodyti nuo 2013 m. kovo mėn.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *