Naujas „Panasonic“ gaminys – planšetinis „Viera Tablet“ terminalas debesies kompiuterijos paslaugoms

„Panasonic Corporation“ sukūrė ir pristatė naują planšetinį kompiuterį „Viera Tablet“, kuriuo vartotojai galės pasinaudoti debesies kompiuterijos paslaugomis, susietomis su „Panasonic Viera“ televizoriais.

„Viera Tablet“, kuris parduotuvėse visame pasaulyje pasirodys iki šių metų pabaigos, žymi pirmąjį „Panasonic“ žingsnį į debesies kompiuterijos paslaugas, tokias kaip vaizdo įrašų srautinės transliacijos, elektroninių knygų skaityklos. Pradiniai šio naujojo terminalo modeliai buvo pademonstruoti sausio 6-9 dienomis Las Vegase (JAV) vykusioje „Consumer Electronics Show“ (CES) parodoje.

Naujasis terminalas yra planšetinis kompiuteris su jutikliniu skystųjų kristalų (LCD) ekranu. Naudojamas kartu su „Viera“ televizoriais jis atveria naujas galimybes, kurių atskirai televizoriai pasiūlyti negali.

„Viera Tablet“ – tai naujas TV žiūrėjimo stilius. Šiuo terminalu galima naudotis įvairiomis paslaugomis. CES parodoje „Panasonic“ pademonstravo, kaip juo valdyti IPTV paslaugas, tokias kaip „Viera Connect“ užsakomos vaizdo transliacijos ir interaktyviosios paslaugos. Taip pat bendrauti socialiniuose tinkluose, panaudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį ar papildomą ekraną ir žiūrėti jame susijusią su TV ekrane rodomu vaizdu informaciją, vaizdus, pirkti ar užsakyti susijusias prekes. Žiūrint sporto laidas, „Viera Tablet“ gali pasiūlyti ir papildomus stebėjimo kampus.

Naujasis terminalas bus siūlomas trijų skirtingų modelių su 4, 7 ir 10 colių (atitinkamai – 10, 17,5 ir 25 cm) įstrižainių ekranais. Ploni, lengvi, bet patvarūs ir ilgai veikiantys maitinami akumuliatoriaus „Viera Tablet“ yra pagaminti „Panasonic“ pasinaudojant savo ilgamete patirtimi ir žiniomis kuriant bei gaminant elektronikos įrenginius.

„Panasonic“ stengsis kuo greičiau pasiūlyti savo debesies kompiuterija pagrįstas paslaugas, kuriomis galės pasinaudoti „Viera Tablet“ turėtojai, daug dėmesio sutelkdama į aljansų su didžiosiomis įvairių sričių kompanijomis kūrimą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *