Naudodama bendrovės „Huawei“ sprendimą „SingleRAN@Broad“, „BITĖ“ modernizuos visą Latvijos mobiliojo ryšio tinklą

„Huawei“, naujosios kartos telekomunikacijų tinklų sprendimus viso pasaulio operatoriams tiekianti bendrovė ir Baltijos šalių mobiliojo ryšio lyderės bendrovės „BITĖ“ grupė šiandien paskelbė pasiekusios susitarimą, pagal kurį „Huawei“ pristatys savo pramonės šakoje pirmaujantį sprendimą „SingleRAN@Broad“ ir ketvirtosios kartos (4G) ryšiui pritaikytas technologijas, kuriomis naudodamasi „BITĖ“ modernizuos visą Latvijos mobiliojo ryšio tinklą.
Pagal Šanchajuje pasirašytą sutartį „Huawei” bendrovei „BITĖ” įdiegs nacionalinį 2G/3G/4G mobiliojo ryšio tinklą, kurį sudarys pagrindinio tinklo ir radijo ryšio prieigos tinklo įranga ir sprendimas „SingleRAN@Broad”.

„SingleRAN@Broad” yra naujas sprendimas, kurį „Huawei” pristatė 2010 metais ir kuris buvo sukurtas siekiant sugriauti sienas tarp skirtingų standartų ir technologijų (2G/3G/4G), atveriant kelią pelningai plačiajuosčio ryšio ateičiai. Pirmasis šio projekto etapas bus užbaigtas 2010-ųjų metų pabaigoje. Įdiegdama naujausias bendrovės „Hawei” technologijas, „BITĖ” ne tik pagerins savo ryšio kokybę visoje šalyje, bet taip pat įgis, gamtą tausojančią infrastruktūrą, suteiksiančią jai galimybę suvartojamos energijos kiekį sumažinti ne mažiau nei 30 proc. ir dirbti gerokai veiksmingiau.

„Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti su bendrove „BITĖ”, – sako Jamesas Chenas, bendrovės „Huawei Nordic & Baltic” generalinis direktorius. – Tai pirmasis didelis bendrovės „Huawei” įgyvendinamas projektas Baltijos šalyse. Pasitelkę pramonėje pirmaujančias 2G/3G/4G ryšio technologijas ir savo gausią tinklų modernizavimo patirtį, esame užtikrinti, kad bendrovei „BITĖ” sukursime aukštos kokybės tinklą ir ateityje dar labiau pagerinsime bendrovės „BITĖ” klientams teikiamo plačiajuosčio mobiliojo ryšio kokybę, nepriklausančią nuo vietos ir laiko. Be to, išplėsime savo atstovybę Rygoje, siekdami geriau aptarnauti savo klientus ir užtikrinti bendrovės „Huawei” įsipareigojimų vietos rinkoje vykdymą.”

Bendrovės „BITĖ” grupės generalinis direktorius Fredas Hrenchukas teigia: „Šis bendradarbiavimo projektas taps didžiausiu Baltijos šalių telekomunikacijų mobiliojo ryšio modernizavimo projektu ir atneš daugiau naudos mūsų klientams. Be to, toks bendradarbiavimas užtikrins, kad per rekordinį laiką bendrovei „BITĖ” bus sukurtas aukštos kokybės tinklas, o tai yra strategiškai prioritetinė sritis siekiant, kad mūsų bendrovės veikla Latvijoje būtų sėkminga. Naudodamiesi bendrovės „Huawei” kompetencija ir novatoriškomis technologijomis mes ir toliau sparčiai plėsimės, siekdami teikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas visoje Latvijoje.”

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *