Logitech HD Pro Webcam C920

Natūralesniems ir šiltesniems pokalbiams – nauja „Logitech“ didelės 1080p raiškos interneto kamera

Vaizdo kokybė yra labai svarbi, kai norisi, kad pokalbis su toli esančiais artimaisiais, draugais būtų kuo panašesnis į tikrą, šiltą susitikimą. „Logitech“ pristatė naują „Logitech HD Pro Webcam C920“ internetinę vaizdo kamerą, kuria didelės 1080p raiškos vaizdą perteikti tampa dar paprasčiau daugelyje kompiuterių, o pats vaizdas yra dar sklandesnis.

„Žmonės vis dažniau vaizdo pokalbius naudoja palaikyti ryšius su toli esančiais giminaičiais, draugais ar kolegomis. Ir kalbėdami su jais, jie nori būti matomi kuo aiškiau ir ryškiau, – sakė Toddas Walkeris, „Logitech“ prekės ženklo vadovas. – „Logitech HD Pro Webcam C920“ kaip tik gali tai suteikti, nes ji yra pirmoji internetinė vaizdo kamera, dėl mūsų bendradarbiavimo su „Skype“, gebanti veikti su 1080p raiškos vaizdo pokalbiais“.

Logitech HD Pro Webcam C920
„Logitech HD Pro Webcam C920“ filmuoja 1080p didele raiška, kai naudojama „Skype“ pokalbių programa (reikalinga „Skype 5.7 Beta“ programos versija „Windows“ sistemai), arba 720p raiška naudojant ją su „Windows Live Messenger“. Kadangi naudojama H.264 pažangi vaizdo suglaudinimo technologija, šia vaizdo kamera įrašytus didelės raiškos vaizdus arba 15 mln. taškų nuotraukas galima vienu pelės spustelėjimu įkelti į „Facebook“, „Twitter“ ar „YouTube“ portalus.

„Logitech Fluid Crystal“ technologija, kuri yra „Logitech“ internetinių vaizdo kamerų skiriamasis bruožas, padeda sklandžiau perteikti judesius, ryškesnius paveikslėlius, sodresnes spalvas ir aiškesnį garsą – visa tai, ko reikia, kad artimiausieji žmonės geriau matytų jūsų veidą ir aiškiau girdėtų balsą. Ir tam nereikia naujausio kompiuterio.

„Logitech HD Pro Webcam C920“ vaizdo kokybė užtikrinama su „Carl Zeiss“ optine sistema bei aukščiausios klasės 20 žingsnių automatinio fokusavimo mechanizmu – sklandžiausiu ir sparčiausiu mechanizmu naudojamu „Logitech“. Geresnį, natūralų stereo garsą perduoda du mikrofonai, įtaisyti abipus internetinės kameros objektyvo.
„Logitech HD Pro Webcam C920“ taip pat bus pasiūlyta ir verslo klientams, kurie ją galės panaudoti geresnėms vaizdo konferencijoms ir komunikacijai.

Europoje prekybą „Logitech HD Pro Webcam C920“ numatoma pradėti 2012 m. sausio pradžioje ir siūloma jos mažmeninė kaina bus 99,99 euro (apie 345 litai). Daugiau informacijos – www.logitech.com svetainėje arba „Logitech“ tinklaraštyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *