HP Pavilion dm1_Image 3 (1650 x 1403)

Modernizuotas „HP Pavilion dm1“ kupinas naujovių

HP pristatė atnaujintą „HP Pavilion dm1“ – vartotojams sukurtą nešiojamąjį kompiuterį su „Beats Audio“ garso sistema ir „HP Premier Experience“ – išskirtiniu inovacijų rinkiniu, skirtu patobulinti „Microsoft Windows“ galimybes.

„Pavilion dm1“ yra aukščiausios klasės našumo ir mobilumo derinys stilingoje pakuotėje – kompiuterio akumuliatoriaus įkrovos pakanka iki 9,5 valandų.

Pridėjus „HP Beats Audio“ – unikalią, galingų savybių technologiją, sukurtą HP ir „Beats by Dr. Dre“, „Pavilion dm1“ gali pasiūlyti pirmosios klasės pramogas vartotojams.

Aukštos kokybės grafikos sistema perteikia ryškų ir spalvingą vaizdą 29,5 cm (11,6 colių) įstrižainės, didelės raiškos (HD) ekrane su LED pašvietimu, o integruota „HP TrueVision HD“ interneto kamera geba užfiksuoti kokybiškus vaizdus net ir prietemoje.

Kompaktišką, ploną (2,5 cm) ir lengvą (nuo 1,6 kg) „Pavilion dm1“ kompiuterį galima komplektuoti su įvairiais informacijos kaupikliais, jame veikia naujausi AMD procesoriai.

Unikali ir sklandi vartotojo sąsaja

HP Pavilion dm1

„HP Premier Experience“ suteikia „Pavilion“ kompiuteryje veikiančiai „Windows“ sistemai sklandumo, dėl kurio šie nešiojamieji kompiuteriai veikia greičiau ir valdomi intuityviau.

„HP Launch Box“, kuri yra „Premier Experience“ dalis, padeda geriau sutvarkyti programas, sujungdama jas į grupes, kad jas būtų galima greičiau pasiekti „Windows 7“ sistemos užduočių juostoje. Paprasčiausiai užvedus pelės rodyklę ir spustelėjus klavišą tiesiai iš užduočių juostos paleidžiama programa – tokiu būdu išvalomas kompiuterio darbastalis. „Lauch Box“ yra pateikiama 70 proc. vartotojiškų nešiojamųjų kompiuterių modelių, tarp kurių ir „dm1“.

Be to, supaprastintas ir geriau sutvarkytas „Windows“ pradžios meniu (angl. Start Menu) padeda greičiau surasti reikalingas programas.

„HP Premier Experience“ pasirūpina ir greitesne sistemos įkrova, išjungimu, paspartina „užmigdymo“ bei „pabudimo“ procesus, tad vartotojams reikia mažiau laukti, norint pasinaudoti savo turiniu, programomis. „Pavilion dm1“ išjungimo ir „pabudimo“ trukmės yra sumažintos atitinkamai maždaug 29 ir 25 proc. Taip pat sumažinta ir įkrovos bei „užmigimo“ trukmė.

Tam tikrose platformose „HP Premier Experience“ yra ir HP inovacijos, tokios kaip:

  • „HP CoolSense“ technologija, automatiškai reguliuojanti kompiuterio veikimą ir ventiliatoriaus darbą, kad kompiuteris būtų vėsesnis. Nesvarbu, ar kompiuteris laikomas ant kelių, ar ant stalo, „HP CoolSense“ technologija išlaiko kompiuterio paviršiaus temperatūrą tokią, kuri užtikrina optimalų komfortą.
  • „HP QuickWeb“ sutrumpina vartotojo kelią nuo kompiuterio įjungimo iki interneto – ši technologija apeina visą operacinės sistemos įkrovą ir per kelias sekundes nuo įjungimo mygtuko paspaudimo suteikia vartotojams galimybę kalbėtis su savo draugais „Skype“, paskelbti naujienas „Facebook“ ar „Twitter“, peržiūrėti savo kalendorių.
  • „HP ProtectSmart“ turi integruota akselerometrą, kuris pajunta, kada kompiuteris atsitrenkia ar krenta, ir per milisekundes užrakina diskinį kaupiklį, kad būtų apsaugota jame esanti informacija. „ProtectSmart“ apsauga veikia taip, kad nekliudo naudotis kompiuteriu.

„Premier Experience“ komponentai, tokie kaip „CoolSense“, „ProtectSmart“ ir „QuickWeb“ šiuo metu yra pateikiami su 90 proc. HP vartotojiškų nešiojamųjų kompiuterių modelių.

Kainos ir prekybos pradžia

„HP Pavilion dm1“ su AMD procesoriais prekyboje pasirodys spalio 15 dieną ir kaina prasidės nuo 1499 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *