DocLogix-2012-iliustracija

Mobilesnė ir modernesnė dokumentų ir procesų valdymo sistema „DocLogix 2012“

Dokumentų ir procesų valdymo sistemos, skirtos verslui bei viešajam sektoriui, gamintoja Lietuvos bendrovė „DocLogix“ išleido naują savo produkto versiją „DocLogix 2012“, kuri ne tik leidžia greičiau atlikti kasdienius darbus su dokumentais, bet ir suteikia vadovams galimybę dirbti su dokumentais tiesiog išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

„DocLogix 2012“ keičia darbo su dokumentų valdymo sistema principus – leidžia dokumentus vizuoti, paskirti jų vykdytojus bei pasirašyti nebūnant biure ir turint su savimi tik išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Naujojoje „DocLogix 2012” versijoje pateikiamos ne tik išskirtinės priemonės, leidžiančios vadovui dirbti ne biure, bet ir galimybė sistemoje kasdienius darbus atlikti dar greičiau – pasirašyti ne vieną dokumentą vienu paspaudimu. Taip pat sistema suderinta su naujausiomis technologijomis.

Ilgus metus dirbdamas vadovu, pastebėjau, kad išvykus iš biuro sustoja tam tikrų procesų vykdymas, nepaskiriami užduoties vykdytojai, nevizuojami ir nepasirašomi dokumentai. Šiais laikais labai svarbu, kad organizacijos procesai vyktų kuo sparčiau, o galimybė atlikti pagrindines vadovo funkcijas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu yra vienas idealiausių sprendimų. Manau, kad jis ne tik pagreitins procesus organizacijoje, bet ir leis sutaupyti administracinių lėšų“. – Sako Vadovybės apsaugos departamento prie VRM Operatyvinio skyriaus viršininkas Šarūnas Nacevičius.

„DocLogix 2012“ galimybė atlikti pagrindines funkcijas su dokumentais tiesiog išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu pagreitina įmonės procesus bei sutaupo laiką ir pinigus, nes tokiu būdų procesai vyksta žymiai greičiau, o stambiose organizacijose dokumentų apdorojimas sutrumpėja nuo vienos savaitės iki kelių dienų. Taip pat svarbu, kad procesai įmonėje ar organizacijoje nebestoja, kai vadovai yra komandiruotėje.

Taip pat „DocLogix 2012“ suteikia galimybę kasdienius darbus su dokumentais atlikti dar greičiau. Toks funkcionalumas kaip „Srautinis pasirašymas“, „Automatinis išsaugojimas“ ir kiti suteikia dar daugiau greičio ir funkcionalumo kasdieniam darbui su dokumentais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *