Logitech Squeezebox

Milžiniškas internetinis „Deezer“ muzikos katalogas – ir „Logitech Squeezebox“ grotuvuose

„Logitech Squeezebox“ muzikos grotuvai skamba dar geriau, nes nuo šiol juose prieinama pažangi muzikos transliacijų internetu paslauga „Deezer“, kuri buvo pristatyta šią savaitę. „Logitech Squeezebox“ grotuvas su „Deezer“ paslauga suteikia galimybę mėgiamos muzikos klausytis bet kur ir bet kada.

„Deezer“ užsiregistravusiems vartotojams leidžia klausytis jų mėgiamos muzikos, kurti individualius grojaraščius ir rasti naujos jiems patinkančios muzikos. „Deezer“ kataloguose galima rasti daugiau kaip 13 mln. skirtingų kūrinių, o jos teminės interneto radijo stotys apima pačius įvairiausius muzikos stilius pradedant džiazu ir roku bei baigiant hip-hopu ir elektronika.

Į „Deezer“ taip pat yra integruotos socialinio tinklo „Facebook“ funkcijos, tokiu būdu galima paprastai dalytis su draugais savo grojaraščiais, informacija apie mėgiamus atlikėjus ar atrastomis naujomis dainomis.

Su „Logitech Squeezebox“ per belaidį interneto tinklą prie milžiniško „Deezer“ dainų katalogo galima prisijungi iš bet kur, o savo grojaraščių ir interneto radijo stočių klausytis bet kuriame namų kampelyje. Norint naudotis „Deezer“ savo „Logitech Squeezebox“ grotuve reikės parsisiųsti specialią „Deezer“ programėlę ir užsisakyti „Deezer Premium+“ paslaugą, kuri suteiks priėjimą prie 13 mln. itin aukštos kokybės muzikos kūrinių.

Papildoma informacija

„Deezer“ programėle galima naudotis visuose „Logitech Squeezebox“ grotuvų modeliuose. Daugiau informacijos apie „Logitech Squeezebox“ galima rasti adresu: logitech.com arba mysqueezebox.com.

Grotuvo „Logitech Squeezebox Radio“ rekomenduojama pardavimo kaina yra 179 eurai (618 litų). Grotuvo „Logitech Squeezebox Touch“ rekomenduojama pardavimo kaina yra 299 eurai (1030 litų). Šie modeliai jau parduodami Europos rinkoje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *