Mindaugas Kuprys demonstruoja MEZON YZI ir kitus irenginius_web

MEZON salonuose – jau ir planšetiniai „Samsung Galaxy Tab 10.1“ ir „Apple iPad2“

Mobiliojo interneto operatorius Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pažėrė naujų pasiūlymų besirenkantiems įrenginius. Be įvairių USB modemų, maršruto parinktuvų ir įprastų nešiojamųjų kompiuterių, MEZON salonuose galima užsisakyti išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S2“ bei planšetinius kompiuterius „Samsung Galaxy Tab 10.1“ ir „Apple iPad2“.

Mobiliojo 4G interneto MEZON paslaugas užsisakiusiems klientams išmanieji įrenginiai siūlomi itin palankiomis sąlygomis.

„Pirmoji peržengusi 3G ribas, 4G technologija „WiMAX“ sparčiai skinasi kelią visame pasaulyje. Tinklų plėtra ir nuolat didėjantis šiai technologijai pritaikytos įrangos asortimentas atveria naujų galimybių mobiliojo interneto naudotojams“, – sako Telecentro „WiMAX“ projekto vadovas Mindaugas Kuprys.

Jo teigimu, naują proveržį Lietuvos mobiliojo interneto rinkoje paskatino kišeninis maršruto parinktuvas MEZON YZI. Prie mobiliojo 4G interneto MEZON per jį galima jungtis visuose „WiFi“ sąsają turinčiuose įrenginiuose – ir įprastuose nešiojamuose kompiuteriuose, ir planšetiniuose kompiuteriuose, ir išmaniuosiuose telefonuose.
„Lietuviai imlūs technologinėms naujovėms ir vis daugiau įsigyja išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių, o visaverčiam jų naudojimui tiesiog būtinas mobilusis internetas. Tam labai tinka universalusis MEZON YZI, ir ne tik dėl patogumo, bet ir dėl ekonominės naudos“, – tvirtina Mindaugas Kuprys.

Jungiantis prie interneto išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje per MEZON YZI, nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių, o 4G internetu MEZON galima naudotis visiškai laisvai, nes Telecentras neriboja siunčiamų duomenų kiekio ir nemažina užsisakyto plano greitaveikos.

Parsisiuntus į išmaniuosius telefonus nemokamas programėles „Viber“ bei prisijungus prie interneto, galima nemokamai tarpusavyje ir skambinti, ir susirašinėti trumposiomis žinutėmis. Ne tik kompiuteryje, bet ir išmaniajame telefone galima nemokamai bendrauti naudojantis programa „Skype“, naršyti „YouTube“ ir t.t.
„Infonetics Research“ analitikų teigimu, šių metų viduryje 4G „WiMAX“ technologijos paslaugomis naudojosi jau 20 mln. planetos gyventojų. Prognozuojama, kad 2015 metų pabaigoje šis skaičius perkops 100 milijonų.

Lietuvoje 4G „WiMAX“ technologijos mobiliuoju internetu MEZON naudojamės nuo 2009 m. kovo. Pasaulinė organizacija „WiMAX Forum“, kurios narys yra ir Telecentras, šių metų birželį pažymėjo savo veiklos dešimtmetį.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *