infobalt

Metinėje asociacijos „INFOBALT“ konferencijoje išrinkta nauja valdyba

Praėjusią savaitę vykusioje asociacijos „INFOBALT“ metinėje konferencijoje buvo išrinkta nauja valdyba, įteikti apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems asociacijos nariams ir jų atstovams bei pirmąkart asociacijos paskirti Garbės teismo nariai. Konferencijoje taip pat buvo patvirtinta 2012 metų veiklos programa, kurioje keliami ambicingi tikslai asociacijos vystomose informacinės visuomenės plėtros, eksporto, inovacijų, švietimo ir kvalifikacijos, e. paslaugų, intelektinės nuosavybės ir rinkos apžvalgų veiklose.

Naujaisiais asociacijos valdybos nariais išrinkti: A. Kavaliauskas („CID Baltic“ direktorius), V. Vitkauskas („Inta“ direktorius), K. Gardžiulis („Etronika“ direktorius), M. Glodas („Microsoft“ generalinis direktorius Baltijos šalims), D. Rutkauskienė (KTU e. mokymosi technologijų centro direktorė), V. Jasaitis („Skaitos kompiuterių servisas” direktorius), G. Mikaliūnas („Alna Group“ inovacijų ir plėtros direktorius).

„INFOBALT“ – viena ilgiausiai veikiančių asociacijų Lietuvoje, įkurta dar 1994 metais. Per tą laikotarpį dėjome daug pastangų, jog būtų atsižvelgta į perspektyvaus IT sektoriaus vystymą vidaus ir užsienio rinkose. Asociacija Lietuvoje pirmoji pradėjo informacinės visuomenės plėtrą, kuri išlieka vienas svarbiausių uždavinių ir artimiausiu laikotarpiu. Tikime, jog Lietuva gali būti ne tik kvalifikuotos darbo jėgos IT sektoriuje tiekėja, bet ir pažangi, inovatyvius produktus kurianti ir inovacijas diegianti valstybė“, – teigia asociacijos vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

Pasak asociacijos partnerių, eksportas – viena prioritetinių „INFOBALT” veiklos krypčių, kuri jau davė apčiuopiamų rezultatų: „Asociacija laiku įžvelgė poreikį ir pradėjo skverbtis į Azerbaidžano ir Turkmėnistano rinkas, kuriose per pastaruosius keletą metų stebimas ženklus investicijų augimas į informacinių technologijų sektorių. Lietuvos įmonių IT sprendimai šiame regione jau rado palankią nišą – „INFOBALT“ nariai yra pasirašę sutartis ir paslaugas teikia Azerbaidžano ir Turkmėnistano valstybinėms, mokslo-tiriamosioms ir privačioms institucijoms. Džiugu, kad asociacijos nariai veikdami sinergiškai gali plėsti teikiamų paslaugų specializaciją ir kartu pasiūlyti plataus profilio inovatyvius IT sprendimus“, – teigia J.E. Lietuvos respublikos ambasadorius Azerbaidžane ir Turkmėnistane Kęstutis Kudzmanas.

Metinėje konferencijoje taip pat buvo įteiki apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems „INFOBALT“ nariams ir jų atstovams: J.E. Lietuvos ambasadoriui Azerbaidžane ir Turkmėnistane Kęstučiui Kudzmanui, geriausiai asociaciją atstovavusiam valdybos nariui Evaldui Kulbokui, geriausiai asociaciją atstovavusiai įmonei narei UAB „Etronika“. Organizacijoms narėms taip pat buvo įteiktos padėkos už skirtingų IT sričių vystymą: už eksporto plėtrą apdovanojimas įteiktas „ELIT Cluster“ – įmonių „Telesoftas”, „iTo”, „Agmis”, „Metasite Business Solutions” grupei, už jaunimo verslumo ugdymą Omnitel App Camp programėlių kūrėjų renginių metu apdovanota UAB „Omnitel“, už moksleivių kūrybiškumo IT srityje ugdymą organizuojant kasmetinį informacinių technologijų konkursą „Bebras” – Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos institutas.

Gruodžio mėnesio antroje pusėje vyksiančio valdybos posėdžio metu bus renkamas naujasis asociacijos prezidentas, kuris pakeis dvi kadencijas iš eilės prezidento pareigas ėjusį Evaldą Kulboką.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *