MEZON YZI mazylis_web

Mažieji yzikai buvo išgraibstyti per kelias valandas

Pirmuosius mini belaidžius maršruto parinktuvus „Mezon Yzi“ (šnekamojoje kalboje dar vadinamus yzikais) mobiliojo interneto naudotojai išgraibstė per kelias valandas. Pasiryžusiems žūtbūt gauti naujo modelio įrenginį už simbolinę vieno lito kainą teko pastovėti netrumpose eilėse, tačiau jie žinojo, ką daro (įprasta mažojo „Mezon Yzi“ kaina – 599 Lt).

„Tai buvo trumpalaikė naujo įrenginio pristatymo akcija, tačiau iki rugsėjo pabaigos ir kiti norintieji jį galės įsigyti su didele nuolaida“, – pasakoja Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

Jo įsitikinimu, naujasis „Mezon Yzi“ modelis dar labiau įtakos klientų apsisprendimą renkantis mobiliojo interneto įrenginius. Bendrovės duomenimis, jau dabar poreikiai pasiskirsto beveik tolygiai – užsisakydami mobilųjį 4G internetą „Mezon“, maždaug pusė naujų klientų renkasi USB duomenų perdavimo modemus, kita pusė – belaidžius maršruto parinktuvus.

Mažas, bet galingas – taip trumpai galima apibūdinti Telecentro pasiūlytą naująjį įrenginį.

Mini „Mezon Yzi“ sveria vos 59 g, jo ilgis ir plotis – 67 mm, aukštis – 12,5 mm. Mažą bateriją užtikrina moderni „System on Chip“ technologija, todėl be pakrovimo mini „Mezon Yzi“ tarnauja ilgai: naudojantis intensyviai – iki 6 val., naudojantis vidutiniu intensyvumu – iki 8 val., naudojantis mažu intensyvumu – iki 15 val. Jo energijos išteklius dar galima taupyti reguliuojant Wi-Fi ryšio galią.

Be to, mažylis „Mezon Yzi“ greitai pasikrauna (galima krauti tiek iš elektros tinklų, tiek ir iš kompiuterio) ir sparčiai įsijungia – pasirengimas darbui užtrunka ne ilgiau kaip 10 sekundžių, o jeigu buvo visiškai išjungtas – iki 40 sek.

„Visi šie privalumai suteikia papildomų patogumų naudotojams, taip pat galima pasidžiaugti tuo, kad naujasis įrenginys, taupydamas energijos išteklius, yra dar labiau tausojantis aplinką nei jo pirmtakai“, – sako Egidijus Ropė.

Kitaip nei USB duomenų perdavimo modemą, belaidžio maršruto parinktuvo nereikia jungti į kompiuterį – jis veikia per atstumą, sukurdamas WiFi ryšio zoną. Šioje zonoje internetas prieinamas ne tik kompiuteryje, bet ir planšetėje, mobiliajame telefone, žaidimų konsolėje, fotoaparate, t.y. visuose įrenginiuose, kuriuose yra įdiegta Wi-Fi ryšio sąsaja.

Pakanka užsisakyti vieną mobiliojo 4G interneto „Mezon“ planą, kad visuose Wi-Fi įrenginiuose veiktų be jokių išlygų neribotas mobilusis internetas. Be to, belaidžiu maršruto parinktuvu gali naudotis keli asmenys vienu metu, jį patogu nešiotis kišenėje ar rankinėje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *