Custom_format_TV_Cam_HD_CTG2 (Copy)

„Logitech“ pristato televizoriams skirtą HD vaizdo kamerą su integruotomis „Skype“ funkcijomis

Šiandien bendrovė „Logitech“ kartu su „Skype“ pristatė naują raiškiojo vaizdo interneto pokalbių kamerą „Logitech TV Cam HD“, skirtą naudoti su HD formato televizoriais. Tad nuo šiol aukštos kokybės vaizdo pokalbiais galima patogiai mėgautis tiesiai nuo svetainės sofos.

Naujoji „Logitech TV Cam HD“ kamera turi integruotas „Skype“ pokalbių funkcijas ir dviejų tipų interneto jungtis – įprastą ir belaidę. Šią kamerą prijungus prie raiškiojo televizoriaus, iš karto galima naudotis aukštos kokybės vaizdo pokalbių funkcija ir bendrauti su pašnekovais, naudojančiais „Skype“ per įvairius kitus prietaisus – kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę.

Naująją „Logitech“ kamerą lengva konfigūruoti, ji veikia su bet kokiu šiuolaikiniu televizoriumi, turinčiu HDMI jungtį. Pokalbiams valdyti ir naršyti po „Skype“ adresų knygelę skirtas nuotolinio valdymo pultelis.

„Logitech TV Cam HD“ taip pat išsiskiria plataus matymo kampo lęšiais, kurie buvo kurti kartu su vokiečių optikos specialistais iš „Carl Zeiss“ kompanijos. Pridėjus dar ir unikalią „Logitech Fluid Crystal“ technologiją, „Logitech“ geba fiksuoti ryškų ir gerai matomą vaizdą net ir silpnesnėmis apšvietimo sąlygomis. Nepriekaištingą garsą ir apsaugą nuo aido užtikrina 4 kameroje įmontuoti mikrofonai.

Europos rinkoje „Logitech TV Cam HD“ pasirodys 2012 m. rugsėjo mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 199 eurai (apie 690 litų). Daugiau informacijos ieškokite www.logitech.com arba bendrovės tinklaraštyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *