„Logitech“ pristato plono profilio dangtelį su klaviatūra kompaktiškajam „iPad mini“

„Logitech“ pristatė naują apsauginį dangtelį su klaviatūra „Logitech Ultrathin Keyboard mini“, skirtą planšetiniam kompiuteriui „iPad mini“. Šis naujas itin plono profilio dangtelis su klaviatūra padės iš „iPad mini“ gauti dar daugiau atliekant bet kokią užduotį – nuo naudojimosi programėlėmis ar filmų ir nuotraukų peržiūros iki patogaus teksto rinkimo.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti pripažinimą už dizainą pelniusią klaviatūrą „Logitech Ultrathin Keyboard Cover“ mažesniame formate, skirtame kompiuteriui „iPad mini“, – sako „Logitech“ priedų planšetiniams kompiuteriams direktorius Alexis Richardas. – Manykite, kad tai kita jūsų „iPad mini“ pusė. Septynių colių skersmens dangtelio forma idealiai atitinka „iPad mini“ dydį ir tuo pačiu metu siūlo naudotis visaverte klaviatūra, kuri ekrane kompiuterio paliks daugiau vietos“.

Prie planšetinio kompiuterio „Logitech Ultrathin Keyboard mini“ prikimba su tvirtais magnetais, o plonas aliumininis dangtelio paviršius užtikrina patikimą „iPad mini“ ekrano apsaugą su minimaliu papildomu svoriu. Prireikus pasinaudoti per „Bluetooth“ ryšį veikiančia klaviatūra užtenka atversti dangtelį.

Klaviatūra turi tradicinį klavišų išdėstymą, nors jos skersmuo siekia vos 7 colius (17,8 cm). Papildomi mygtukai, skirti tokioms funkcijoms kaip kopijuoti ar įterpti, padeda lengviau atlikti labiausiai reikalingus veiksmus su iPad mini“. Be to, šį apsauginį dangtelį galima naudoti ir kaip planšetinio kompiuterio stovą.

„Logitech Ultrathin Keyboard mini“ turi automatinio įjungimo/išjungimo funkciją. Tai reiškia, kad vos tik pakėlus dangtelį kompiuteris „iPad mini“ yra pažadinamas iš miego būsenos, o dangtelį užvertus – jis vėl grįžta į budėjimo režimą. Šio dangtelio su klaviatūra baterijos pakanka trims mėnesiams (jei klaviatūra vidutiniškai naudojama 2 val. per dieną), tai leidžia dėmesį sutelkti į kompiuterį „iPad mini“ ir pamiršti apie pašalinis dalykus.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Ultrathin Keyboard mini“ Europos rinkoje turėtų pasirodyti 2013-ųjų vasarį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 79,99 euro (276 litai).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *