Lietuvos paštas – jau ir socialiniame tinkle „Facebook“

Nuo šiandien sužinoti visas Lietuvos pašto naujienas bus galima ir apsilankius socialiniame tinkle „Facebook“. Profilio draugai ne tik pirmieji sužinos apie bendrovės naujus produktus, akcijas, bet ir galės sudalyvauti įvairiuose žaidimuose bei laimėti naudingų prizų.

„Šiuolaikinis pasaulis labai sparčiai keičiasi, bendravimas persikelia į naujas erdves – socialinius tinklus. Norėdami būti arčiau savo klientų, nusprendėme pakviesti juos draugauti elektroninėje erdvėje.

Savo draugams „Facebook” esame paruošę ypatingų staigmenų, įvairių žaidimų bei prizų, kurių niekur kitur nebus galima laimėti”, – kalbėjo Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė – Lalienė.

Kartu su vasara startuojantis Lietuvos pašto profilis „Facebook” pulsuos atostogų nuotaika. Socialiniame tinkle visą vasarą bus skelbiama informacija, kuri bus naudinga atostogaujant, pavyzdžiui, kaip teisingai adresuoti atvirlaiškius, kaip užsisakyti korespondencijos bei prenumeratos peradresavimo paslaugą, kuriuose pašto skyriuose galima įsigyti tarptautinių autobusų bilietų ir pan.

Nuo šiandien Lietuvos pašto elektroniniuose namuose bus galima balsuoti ir už gražiausią Europos pašto ženklą. Juo pretenduoja tapti ir lietuvės dailininkės Valdonės Bručienės kurtas pašto ženklas miškų tematika.Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *